13 Aralık Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Günün ilk ayağında sürpriz bir isimle başlamak istiyorum. Zira aldığım duyumlarda birkaç kanaldan gelen bu sürpriz isim deneyimli pilotu ile 4-DEEP RISE. Bugün ilk kaba kum birinciliği ile tanışabilir duyumlarını aldığım 7-ROYAL CHICK bence de müsait grupta fotoya uzanabilir. Tecrübeli rakiplerine rağmen iyi bir kum orijinine sahip KUANPO’da ilk ayakta sürpriz beklenen isimlerden. 1-BAY BAY HEPİNİZ devam eden iyi durumu ile üst sıraları zorlayacaktır. Fit durumdaki 3-COMANDANTE ve bugün denk rakipleri bulan 6-HAFOCAN’da mutlaka kuponlarda bulundurulmalı.

2.Ayak: Günün en zor ayağı görünen bu koşu için yaptığım araştırmalar ve aldığım duyumlarda öne çıkan isimlerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

3.Ayak: Sert gruplardaki son iki yarışında birini kazanmasını bilen 7-ÜNLÜHAN Adana’da ilk kez start alacak olsa da sevdiği pist ve mesafede öncelik vereceğim isimdir. Ankara’daki sergilediği performansı Adana pistinde de yapması beklenen 9-CHANCE OF MELOŞ’da bu ayakta cazip isimlerden. Çok uzun süredir start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim kalite isim 3-ALBERTO koşunun favorileri arasında. Formda 2-YILDIZHAN ve 4-DUELLO’da bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimler.

4.Ayak: Adana pisti ile tanıştığı yarışlarında göz dolduran 3-GÜLDÜRENKIZ artık aşina olduğu bu pistte uygun rakipleri yanında tam mesafesinde banko önereceğim isimdir.

5.Ayak: İlk kez start alacak 2 yaşlı İngiliz taylarının bölünen son ayağı olan bu koşuda Hipodrom bölgesi ve ahırlardan gelen duyumlarda 3-COMPILER, 2-BEN EZEL, 1-ALATOR ve 6-WWEST SIDE GLORY ayırt edilmeden kuponlara yazılmalı şeklinde.

6.Ayak: Son yarışında avladığı rakiplerinden daha müsait grubu bulan 5-FINAL WALTZ bu formu ile yine yatkın olduğu mesafede zorlanmadan fotoyu önde geçebilir. Ekonomik kuponlarda sığınacak bir diğer liman olabilir. Ankara’dan çok iyi durumda gelen 2-WIND bu safkanın en ufak hatasında devreye girecek isimdir.

1.Ayak: 4-7-11-1-3-6
2.Ayak: 7-3-12-1-5-4
3.Ayak: 7-9-3-2-4
4.Ayak: 3
5.Ayak: 3-2-1-6
6.Ayak: 5—-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × three =

Güncel Yorumlar