13 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Gold Polat(5) fit durumu ve lehine görünen sürat yarışında ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Ağrı Kasırgası(7) uygun kilosu ve süratli ekürisinin yardımı ile favoriye sert rakip olur. Sahip değiştirdikten sonra sınıf atlayan Honorable(4) A.Çelik ile en ufak bir hatayı affetmeyecektir.

2.AYAK: Laz Oğlum(6) süper forma ulaştı ve ahır ekibi yine birincilik bekliyor. Geçen hafta bu mesafede iyi bir sprint atarak kazanan Kaizbert temsilcisi Özgünstone(4) etkili formuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Seri stile sahip Bawepir(7) ile son startında dikkatime takılan Zor Zaman(9) ikilisi üst sıraları zorlarlar. Ayderkızı(12) ve Kazdağı(2) gruptaki diğer Kaizbertler olup sağlam kuponlara eklenmelidir.

3.AYAK: Klas safkan Cooger ile tam kardeş olan Cagner(1) Ankara kumunda çok iyi hazırlandı. Sentetik pisti yadırgamaz ise beyaz bayrak ayna yapabilir.

4.AYAK: Sentetik pistte birinciliği bulunmasa da iki startıda çok başarılı olan Cevher(2) önde boş kalacağından çıktığı gibi bitirebilir. Ufak ve ekonomik kuponlara tek olarak öneriyorum. Yine sentetik pistte kazanmamış bir isim olmasına rağmen grubun uygunluğuyla Oğuzboylu(5) favoriyi zorlayabilir. Şablondaki diğer safkanlar imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir.

5.AYAK: Stili rakibi Saetta’ya rağmen hemcinslerinin yanında Vahşi Kız(1) bir solukta bitirebilir. Noksansız hazırlanan Real Queen(4) ile Bursa pistindeki idmanlarında göz dolduran Mindhunter(6) ikilisi favorinin rakipleridir. A.Çelik’in tercih ettiği Heva(3) sürprizi gerçekleştirebilir.

6.AYAK: Hatay galibi Gülhatmi(9) formda ekürisinin yardımı ile favorimdir. Sentetik pistte 2 de 2 yapan Ferit Baba(2) süper formuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Sancar(6) geçen sene tay satışlarında 700 bin tlye alınmış bir tay olup üst sıraları zorlar. Fit duruma gelen Aypars(1) önde boş kalırsa beyaz bayrak ayna yapabilir. Hızlı Ahmet(3), Gardal Gülü(8) ve Keskinşah(4) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 5 7 4
2.Ayak: 6 4 7 9 12 2
3.Ayak: 1 tek
4.Ayak: 2 5 3 1 7
5.Ayak: 1 4 6 3
6.Ayak: 9 2 6 1 3 8 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × two =

Güncel Yorumlar