13 Ekim Ankara İSMET DEMİR Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2. Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: 4-3-1-6-5-7
2.Ayak: 7-8-5-10-9
3.Ayak: 8
4.Ayak: 3-1-7
5.Ayak: 3-2-1-4-5
6.Ayak: 7-4-1-12-5

1.AYAK: Kazandığı yarışı sonrası idman pistinde güzel dereceli işler yaparak formunu devam ettiren ÖZERDİNÇ(4), sevdiği tempo yarışında denk rakiplerinin yanında ilk şans verdiğim isimdir. Start sorunu halledilen KAFADAR(3) bu kez şansını son günlerin formda binicisi A.Kurşun ile deneyecek olup, sprinter yapısıyla birinciliğe ortak olabilir. Start alacağı aprantisi tarafından hazırlanan BOZTEPEBEYİ(1) idmanlarını performansına yansıtması halinde denk rakiplerini avlayabilir. Gördüğü yarışlar sonrası kondisyon açığını kapatan DORU YİĞİT(6), bu startında beklenen patlamayı gerçekleştirebilir. Sonlarda sıkı gelecek olan PRENSES ASLI(5) ile uzun mesafede de etkili olabilen LORD(7) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Kariyer kazancı 1.5 milyon TL olan Fire of World ile tam kardeş OOKAZI(7), tatminkar ikinciliği sonrası dereceli galoplarla hazırlandığı bu sınavında birinciliğin en güçlü adayıdır. İlk startları tatminkar olan TRİNETTA(8) ve GRAY SHADOW(5) ikilisi favorinin öncelikli rakipleridir. BATTLE ANGEL(10) ve VESPUCCI(9) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Kısa ara sonrası iyi hazırlıklarla girdiği son yarışında geç hücum ettiği için ikinciliğe razı olan BABA HANCI(8), daha da geliştirdiği nefesi ve lehine görünen mesafesinde kazanmasını beklediğim isimdir. Günün en güvenilir atı olarak tek yazılmalıdır.

4.AYAK: Kaba kumda Gr.1 kazandıktan sonra İstanbul çiminde Gr.2 yarış kazanan OĞUZBOYLU(3) muntazam idmanlarla güzel formunu devam ettirdi. 1’de 1 yaptığı yeni binicisiyle birinciliğin en güçlü adayı olup, ufak kuponlara risk edilebilir. Ankara çiminde farklı koşabilen CEVHER(1) A.Çelik’in tercih etmesiyle favorinin öncelikli rakibi olacaktır. Bu aralar çok iyi form tutan SANBERK(7) lehine görünen tempo yarışında sonlarda yapacağı güçlü ataklarıyla günün tatlı sürprizine imza atabilir, dikkat.

5.AYAK: Bu aralar Tümöz Bey yavruları arka arkaya başarılı neticeler almaya başladı. Tümöz Bey’in yetenekli temsilcilerinden biri olan AYPARS(3) bu pist ve mesafede de grupta en iyi bitiriş derecesine sahip, devam ettirdiği formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen UÇANDEDE(2), eküri avantajıyla birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Kocaeli pistindeki son startında büyük bomba yaparak kazanma başarısı gösteren Kaizbert torunu CANKATAN(1), yetenekli aprantisiyle yine üst sıraları zorlar. Stili rakiplerine rağmen H.Çizik avantajıyla NEFERTAY(4) ile son startı bir nevi galop niyetine olan BUNİYABİR(5) daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Kocaeli pistindeki ilk koşusunda start çıkışı hafif faul yediği için bir anda grubun gerisinde kalan NARTIN KILICI(7)düzlüğe sonuncu çıktı ve epey ara kapatarak üçüncülük elde etti. Zaten son 200’de binicisi safkanı fazla zorlamadı, bana göre kumda en az kısa vade atı olur. Usta ellerde özenle hazırlanan yetenekli taya ilk şansı veriyorum. Grubun tatminkar performansa sahip ismi IP MAN(4) ile ilk startında herkesin dilinde olan AGASSI(1) ikilisi favorinin öncelikli rakipleridir. SILENT WAVE(12) ve JHONWICK(5) ikilisi sürprizlerimdir. Bol şanslar dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × one =

Güncel Yorumlar