13 Haziran Ankara Altılı Ganyan Tahminleri Ali Saçan

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN
1.Ayak 5-2-1-11-7—-3
2.Ayak 9-3-5-10-14-12—–7
3.Ayak 5—-6
4.Ayak 6—–3-1—2
5.Ayak 8—1-3-2-10-11
6.Ayak 3-16-14-13-2-4

1.Ayak 8—1-3-2-10-11
2.Ayak 3-16-14-13-2-4
3.Ayak 1—-8-4-7
4.Ayak 3-6—-1-2
5.Ayak 14-8-7—-9—13
6.Ayak 6—-13-11-15-10-2-4

Ankara 2.Altılım

1.Ayak: İlk kez start alacak 3 yaşlı Arap taylarına ait ikinci altılının ilk ayağı için çok hazır durumda olduğunu öğrendiğim güçlü kan hattına sahip VAROLHAN ön planda tutmanızı önereceğim. Pişkin taylardan ALEV TOPU, KAYIKÇI BERKE ve BORABEY favori gördüğüm tayın hatasında devreye girebilecek isimler. Geniş kuponlar için ise IRMAK ve SAYDAM ATEŞ’i önereceğim.

2.Ayak: Günün ikinci ayağında denk güçteki safkanlar bir arada. Çok at yazmakta fayda var. Ankara’dan edindiğim bilgilerden yola çıkarak HEART OF THE KING’e ilk şansı vereceğim. İyi hazırlandığını öğrendiğim BIRAKIN GİTSİN yakın rakibi olacaktır. Start aldığı yarışlarında ikiliden düşmeyen yetenekli isimlerden FİLİBBA’da şanslı gördüğüm isimlerden.

3.Ayak: Günün üçüncü ayağında güçlü kan hattına sahip DilbirGülü gibi bir isimle anneden kardeş olan çok pişkin taylardan AĞAMSIN’ı tek yazmanızı önereceğim. Tayın hata yapma ihtimaline karşın devreye girebilecek isimler ise sırası ile şablonumda.

4.Ayak: Çim kum ayırt etmeyen ve lehine mesafede HASAFET ile koruğudu etkili formu ve yatkın olduğu kum pistte THE DERWISH bu ayakta yeterli olacaktır. MARS ve EXPECTANCY bu ayağı sağlama almak isteyenler için önereceğim isimler.

5.Ayak: Günün beşinci ayağında grubun kalite isimlerinden ve koruduğu güzel formu ile PRIOR’un kazanır duyumlarını aldım. Henüz geçilmeyen LUNA LOVEGOOD’da birincilik serisini koruyabilir. Son yarışı dahil beğendiğim formu ve kalitesi ile LAST CHANCE LADY’de birinciliğin güçlü adaylarından. MALA MOJA ve PAOTIC CHARM sürprizde şans vereceğim isimler.

6.Ayak: Gelelim günün son ayağına. Kendisi gibi formda ekürisi ve çok iyi bir başlangıç yapan formda jokeyi ile BRUCE WAYNE birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Risk almak isteyenler için tek bile olur diyeceğim. Geniş kuponlar için önereceğim safkanlar ise sırası ile şablonumda bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × three =

Güncel Yorumlar