13 Haziran İzmir Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN

1.Ayak 2—7-9-6—1
2.Ayak 8 tek–2-5
3.Ayak 3-5-9-6-1
4.Ayak 4-3-9-7-1-5-11-2
5.Ayak 8-16-5-1-7-6-4
6.Ayak 5 tek–2-1-7

1.Ayak 4-3-9-7-1-5-11-2
2.Ayak 8-16-5-1-7-6-4
3.Ayak 5 tek–2-1-7
4.Ayak 5-4-6-
5.Ayak 4-5-9-3-7
6.Ayak 2 tek—-4-8-7

İzmir 2.Altılım
1.Ayak: Kum Çim ayırt etmeyen AĞADADAŞ’ın iyi durumda olduğunu öğrendim. Daha etkili olduğu çim piste dönen RED TORANDO, koruduğu etkili formu ve hafif kilo avantajı ile GALVATRON, uzun araya rağmen yeterli hazırlıklarıyla form tutan BIG FARRIER başta olmak üzere MY PRIDE, çok sürprizde HAS, fit durumdaki RUNNER SUN ve bombada STRABON ilk ayakta yeterli olacaktır.

2.Ayak: Günün en zor ayağı olarak gördüğüm ikinci ayakta çok önereceğim. Başta MAGIC APPLE, UTKUNUN KIZI, HARD FLOOD ve ÖMER IN MY LOVE olmak üzere WELLBORN, MISKY BABY ve GÜVENHAN sırası ile şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Bu pist ve mesafenin en başarılı isimlerinden olan ESER günün güvenilir teklerinden olur. Geniş kuponlar da son yarışını beğendim ALEMİN KRALI, kazandığı yarışı ardından formunu koruyan KRAL ARTUR ile bu pist ve mesafedeki tek yarışında Afrikaander’e geçilen SIKINTI YOK şans vereceğim isimler.

4.Ayak: Tay yarışı için yaptığım çalışmalar ve İzmir’den gelen duyumlarda öne çıkan taylardan RASTGO, OĞLUM ÇELİK ve WIN GREEN WIN ayırt etmeden kuponlara yazın derim.

5.Ayak: Başarılı yarışlarından sonra verilen arayı çok iyi değerlendirdiğini öğrendiğim ATİK ATİK ve AŞIKBEY ikilisi bu ayakta öne çıkan isimler. Yaklaşık iki buçuk senedir start almasa da idman pistinde eski günlerini aratmadığını öğrendiğim PİLEVNİLİ, yükselişe geçen formunu ardından yarış hazırlıklarıyla bu formunu geliştirme çabasında olduğu duyumlarını aldığım EFEBERK ve yatkın olduğu kum pistte ESERALP mutlaka kuponlara yazılması gereken isimler.

6.Ayak: Çok müsait grubu bulan AVUKAT yatkın olduğu mesafede günün ikinci teki olacaktır. Bu pist ve mesafede Avukat’ın arkasında ikinciliği bulunan VAROLHAN, sevdiği İzmir pistinde WAR REASON ile ahır ekibinin güvenliğini öğrendiğim KEKOVA rakip olarak önereceğim isimler.

2 Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + four =

Güncel Yorumlar