13 Kasım Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Bursa 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: İyi hazırlandığını öğrendiğim Wolf Hole(12)’den çıkış yarışı gelebilir, ilk şansı veriyorum. Son startında ağır çimde eksik koşan Minsk(8) Vernezza ile anne kardeş olup, artan form ve tecrübesiyle farklı koşacaktır. Torok Temsilcisi Zillion Sun(13) ilk çim startında zaferle ayrılabilir. Güneşkız(5) ve Hellora(6) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Dinçlikle koşmayı seven Kayabert(5) önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Bu kez uygun kilosuyla yarışacak olan Galiçya(13), birincilik mücadelesi verir. Yarış kazanıp moral bulan Kafkan(3), sprinter yapısıyla yine üst sıraları zorlar. Günbike(9) iyi hazırlandı ve denk rakiplerini avlayabilir. Ayliz(4) ve Yarissa(11) ikilisi sürpriz.

3.AYAK: Bu kez şansını Kadir Tokaçoğlu ile deneyecek olan Startay(4) çok iyi hazırlıkları ve lehine dönen mesafesinde kazanmasını beklediğim isimdir. Risk edilerek tek öneriyorum.

4.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Kemal Kurt Ekürisi’nin safkanı Excevation(5), uygun grupta birinciliğin en güçlü adayıdır. The Last Rain(12), dinçlikle favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Grubun tecrübeli ismi Miss Arya(10) dinçlikle üst sıraları zorlar. İyi duyumlar aldığım Faster Than Light(6) sürprizi gerçekleştirebilir.

5.AYAK: Önde istediği avansı alması halinde Samothraki(8) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Fit durumu devam eden Kızıl Yağız(3) ile start sorunu halledilen Asude Sultan(2) ikilisi birincilik mücadelesi verirler. Airdrop(4) ve Hill Head(5) ikilisi üst sıraları zorlayabilirler.

6.AYAK: Son startı kesinlikle ölçü olmayan Son Muhafız(8) sert pilotunun idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Takip atım olan Zucchini(17) geliştirdiği formuyla bu kez farklı koşacaktır. Tatminkar yarışı sonrası artan formuyla Prenses Gamze(11) daha sonraki ihtimaldir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 12-8-13-5-6
2.Ayak: 5-13-3-9-4-11
3.Ayak: 4 tek
4.Ayak: 5-12-10-6
5.Ayak: 8-3-2-4-5
6.Ayak: 8-17-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × two =

Güncel Yorumlar