13 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: İkinci altılı ganyanın ilk ayağında risk almak isteyenler pist ayırt etmeyen ve uygun rakipleri yanında 4-LIGHT OF DARKNESS’i tek yazabilirler. Birincilikle tanıştığı son yarışında beklentileri boşa çıkarmayan 7-QUEEN DERYA yine hem cinslerinin yanında üst sıraları zorlayacaktır. Bu ayakta formunu beğendiğim 5-SUNDOWN, 8-SPECIAL ONE, 6-WANHEDA ve 1-BALL OF LOVE bütçelere göre sırası ile şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışını kesinlikle ölçü almadığım bu kez sevdiği sentetik pistte 6-LION OF BABYLON cazip tek seçeneklerinden birisi olacaktır. Eküri avantajlı formda 2-JUNO, ilk kez çıkacağı sentetik pistte göz ardı edilmemesi gerekilen 5-HEART OF THE KING, ahırdan iyi durumlar aldığım 7-SALAZAR ve ikinciliğinin ardından koruduğu etkili formu ile daha uygun rakipleri bulan 3-AĞRI KASIRGASI daha sonra sırası ile şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Kusursuz formu ile gireceği bu koşuda kısalan mesafeye rağmen 6-ARİFÇO, lehine pist ve mesafede hafif kilo avantajı ile formda 9-AKDAMAR, uzundan kısaya dönecek olsa da etkili formu ile 4-KORKMAZEFE, kısa ve orta mesafelerde başarılı yarışlar koşan 1-DUMAN bu ayakta ayırt edilmeden yazılması gereken isimler.

4.Ayak: Sentetik pistte başarılı yarışlar koşan 6-KINGDOM OF FIRE dişine göre rakipleri yanında banko önereceğim isim.

5.Ayak: Burun farkı ile kaybettiği ilk startında bütün otoritelerden tam not alan 7-PICCOLO bu kez artan koşu tecrübesi ile zorlanmadan fotoyu önde geçecektir. Günün ikinci sağlam teki olarak görüyorum.

6.Ayak: Günün son ayağında kağıt üzerinde koşunun ağır favorisi 8-GARDAL GÜLÜ, güçlü kan hattı ile formda 5-CEYDA HATUN, kolay kazandığı yarışı sonra koruduğu etkili formu ile 4-BUNİYABİR, son yarışına nispeten daha uygun rakipleri yanında 11-SÜPER BIRD ve yakın ara ikinciliğinde tatminkar koşan 12-SÜSLÜ GÜZEL eşit şans vereceğim isimlerdir.

1.Ayak: 4—-7-5-8-6-1
2.Ayak: 6—-2-5-7-3
3.Ayak: 6-9-4-1
4.Ayak: 6 KINGDOM OF FIRE
5.Ayak: 7 PICCOLO
6.Ayak: 8-5-4-11-12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 − 8 =

Güncel Yorumlar