14 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir——ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Son startında sert rakiplerinden etkilenen Bartuefe(3) lehine pist ve mesafesinde beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yarış kazanıp birincilik özlemine son veren Cape Town(5) etkili formuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Toparlanan Gaudi(2) denk grupta hata affetmez. Cyrus(6) ve Fair Max(8) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Yakından takip ettiğim atımız Düzlük Prensesi(5) İzmir’de mükemmel hazırlandı. Usta pilotu ile kazanmasını beklediğim isimdir. Kaba kumdaki tek startında kazanan Mabeyn(6) ile İzmir’den iddialı getirilen Aslışahane(3) ikilisi atımızın rakipleridir.

3.AYAK: Sıkıştırılmadan yarış gösterilen Angel Of Kingdom(1) Angel Horse gibi klas bir ismin anne kardeşi olup, artan form ve tecrübesiyle kazanmasını beklediğim taydır.

4.AYAK: Süper formu devam eden Sea Breeze(4) ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Çok iyi hazırlanan Magic Rock(5) sert ve ciddi rakibi olur. İzmir Çocuğu(2) iyi durumdaki ekürisiyle üst sıraları zorlar. Tivatlı(1) iyi duruma geldi, pistin nemli veya çamur bulursa hata affetmez.

5.AYAK: Kaizbert temsilcisi Adaletli Kasırga(5) önde sert tempoda bitirebilir. Yeni sahiplerinde kazanıp moral bulan Asteroid(1) fit durumuyla ikinci şansa sahiptir. Çetinsu(2) için iyi duyumlar aldım, sprinter yapısıyla hata affetmez.

6.AYAK: Günün son ayağı sürpriz veya bomba bitebilir. Ben hepsi yapıp en cazip olanın kazanmasını bekleyeceğim.

1.Ayak: 3 5 2 6 8
2.Ayak: 5 6 3
3.Ayak: 1
4.Ayak: 4 5 2 1
5.Ayak: 5 1 2
6.Ayak: Hepsi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − 8 =

Güncel Yorumlar