14 Aralık Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini–ÜCRETSİZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Tabelayı tamamladığı son yarışında formunda kıpırdamalar olduğunu gösteren 10-SÖĞÜTLÜ için ahır ekibi de bu kez çok iddialı. Risk almak istenler bu safkanı tek yazabilir. Bu safkanın bekleneni verememesi halinde çarşı karışır diyor ve şablonumda paylaştığım sıralamamı bütçelerinize göre değerlendirin diyorum.

2.Ayak: Bu grup için yeterli formu ile 5-ALİJA, son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 6-PARSALI ATKAHAN, tabela dışı kaldığı son yarışı dahil formunu tatminkar bulduğum 1-FLAMBOYANT başta olmak üzere 9-LION FLAG ve 8-İŞİN ASLI daha sonra şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Günün üçüncü ayağında ise formda 8-ALTINBARTIN bende çok önlerde. Son yarışlarına nispeten daha uygun rakipleri yanında 1-EDİTÖR bu safkanın en ciddi rakibi olur. Dinçlik yarışı yapması beklenen 4-ATAÇHAN, açıklarını kapatan 3-TAYLARIN GÜZELİ ve kum pistte ilk kez çıkacak olsa da İzmir’den çok formda gelen 2-KOMŞU ÖZCAN bu ayakta göz ardı edemeyeceğim isimler.

4.Ayak: Bursa pistinde kazandığı gösterişli yarışı ardından Kocaeli’ne çok formda gelen 2-MAXBUENO bu kez daha uygun grupta yine kolay bir şekilde fotoya uzanabilir. Sığınacak ikinci bir liman arayanlar için çok ideal bir isim olacaktır. Sürpriz ikinciliği ardından devam eden etkili formu ve favori safkana oranla daha müsait kilo avantajına sahip 5-ANIL ile tabela dışı kaldığı yarışları dahil bu grup için yeterli formu ile 1-JIMMY JIB rakip önereceğim isimler.

5.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 1-MISS TONYA sevdiği Kocaeli pistinde fotoyu önde geçmeye yakın. Eksik olduğu sentetik ve çim pistteki son yarışları bu koşusu için kesinlikle ölçü olmayan 2-PRINCESS MERİDA en ufak hatayı affetmeyecektir. Tabelayı tamamladığı son yarışında fotoya yakın hafif şarja uğrayan ve aksiyonu bozulan 6-WIN FOR ELİF için bu kez bombayı patlatır duyumlarını aldım.

6.Ayak: Başarılı yarışlarının ardından koruduğu mükemmel formu ile çok müsait grupta 2-ALTIN ZELE günün banko ismi olacaktır.

1.Ayak: 10—-1-5-7-3-2-11
2.Ayak: 5-6-1-9-8
3.Ayak: 8-1-4-3-2
4.Ayak: 2-5-1
5.Ayak: 1-2-6
6.Ayak: 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × one =

Güncel Yorumlar