14 Ekim Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

1.Ayak: 1—-5-2
2.Ayak: 1—6-8-4-2
3.Ayak: 7-2-5-1-8
4.Ayak: 2—-7-4-5-6
5.Ayak: 1
6.Ayak: 2-8-7-13-6-9

1.Ayak: Maiden dişi 2 yaşlı İngilizlere ait günün ilk ayağında ilk kez çıktığı Elazığ pistinde yakın ara ikinci kaldığı son startında göz dolduran ve binicisinin tekrar tercih ettiği 1-ASPIDASTRA bu kez fotoyu önde geçerek Maiden’e uzanabilir. Artan forma sahip isimlerden 5-GÜLSENUR ve 2-ÇEÇEN KIZI bu safkanın yakın takipçileri olurlar.

2.Ayak: Start aldığı yarışlarında plaseden düşmeyen formda ve yetenekli 1-HEDBE benzer gruptaki rakiplerini bir kez daha geride bırakabilir. Günün tek tercihi olacak isimlerden olan safkana rakip arayanlar için sırası ile 6-ÜÇÜ BİR ARADA, 8-ORDİNARRİYO, 4-YIKILMAZ ve 2-PEKKURT BEYİ’ni önereceğim.

3.Ayak: Özlediği birinciliğe kavuşan formda 7-SONERİM’i usta pilotu ile yine önceliği vereceğim. Tatminkar forma sahip 2-GÖZDE OĞLUM ve mesafe ayırt etmeyen istikrarlı isim 5-ASPARAGAS’ı ciddi rakip olarak önereceğim. Geniş kuponlarda 1-ERKARSLAN ve 8-SUPERFAST mutlaka yazılmalı.

4.Ayak: Art arda kazandığı yarışlarında çok iyi duruma geldiğini gösteren 2-AVAN uyumlu pilotu ile yine lehine mesafede birinciliğin güçlü adaylarından. Aynı pist ve mesafede kazandığı yarışı ardından koruduğu güzel formu ile 7-TİLKİ’de bir kez daha fotoyu önde geçmeye yakın. 4-TEKÇAPKAN, 5-AYŞEROSE ve 6-OĞLUM SEYMEN ise bu ayakta sürpriz arayanlara önereceğim isimler.

5.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağı olan bu koşuda ise bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan ve usta pilotu ile bu koşuya hedef yapıldığı aşikar 1-FAST GIRL’i banko önereceğim.

6.Ayak: Günün son ayağı sürprize açık bir koşu. Çok at yazmanızı önereceğim bu ayakta sıralamam; 2-BİNDALINGÜLÜ, 8-GÜLÇİN HANIM, 7-SİNOŞ, 13-PARA SAÇAN, 6-HAZİME SULTAN ve 9-BEŞALTIGÜLÜ şeklinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 3 =

Güncel Yorumlar