14 Ekim İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: 4 5 10
2.Ayak: 7 13 4 5
3.Ayak: 6 2 11 10
4.Ayak: 2 1 7 5
5.Ayak: 2 3 1 8
6.Ayak: 6 4

1.AYAK: Önde boş kalacağı bi grup bulan Ulubatur lehine pist ve mesafesinde beyaz bayrak ayna yapabilir. Sonlarda sıkı gelecek olan Yoldaşhan ile çok iyi hazırlanan Sancaktar ikilisi rakipleridir.

2.AYAK: İlk startında bekleneni veremese de istirahat sonrası çok iyi hazırlanan Nitrox dinçlikle favorim. Usta ellerde özenle hazırlanan Red Cloud çim pistte yatkınlığıyla ilk rakibi olur. Kocavezir ve Lion Empire ikilisi daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: İstanbul çimindeki son koşuları tatminkar olan Oğlumvolkan ilk şans verdiğim isimdir. Önde sert tempoda kaçacak olan Yolkıran sıkletine rağmen çıktığı gibi bitirebilir. Yurthan ve Laz Oğlum üst sıraları zorlayabilecek diğer safkanlardır.

4.AYAK: Hızlı Ahmet süper durumda. Pilotunu bulan Bosna Hersek rakibinden rövanşı alabilir. Aryaliva ve Övünç diğer şanslı isimlerdir.

5.AYAK: Şampiyon Finesse ile tam kardéş olan Fiero Mio artan form ve tecrübesiyle ilk şans verdiğim isimdir. Megaloman çimde de iyi koşacak. Tivatlı çok iyi hazırlıklara sahip. Light of Darkness mesafeye yatkın hata affetmez.

6.AYAK: Magic Man ve La Querda ikilisi bu ayak için yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × one =

Güncel Yorumlar