14 Haziran Adana Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

provada kazanan biziz, ikici olan 3 yaslı tay.

ALİ SAÇAN DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN

1.Ayak 1-4—-5
2.Ayak 9—-11-2
3.Ayak 9—-2-5-10
4.Ayak 2 Tek
Yarış hazırlıklarında 3 yaşlı tayları geride bırakan sitemizin tayı KURTULUŞUM’u her ne kadar dereceli galopları olmasa ve kağıt üstünde tutulmasa da çok güvendiğimiz tayımızı tek yazacağız.
5.Ayak 6-11-2-9-7-3-12-1-4-5
6.Ayak 12-14-3-13-10-5-8-9-4-1-11-6-2

1.Ayak 2 tek
2.Ayak 6-11-2-9-7-3-12-1-4-5
3.Ayak 12-14-3-13-10-5-8-9-4-1-11-6-2
4.Ayak 1—–6
5.Ayak 3-9-4-10-2-15-8-7-1-6-8
6.Ayak 1-5-3-6-8-10-12-7

Adana 2.Altılı
1.Ayak: Yarış hazırlıklarında 3 yaşlı tayları geride bırakan sitemizin tayı KURTULUŞUM’u her ne kadar dereceli galopları olmadığı için kağıt üstünde tutulmasa da çok güvendiğimiz tayımızı tek yazacağız.

2.Ayak: Günün ikinci ayağında çim pistte start aldığı yarışlarında henüz tabeladan düşmeyen ve hazırlıklarında kazanacak kıvamda olduğunu öğrendiğim HEMEDAN’a ilk şansı vereceğim. Çim pistte çok fazla tercih edilmese de çime yatkın orijini ile bence daha sık koşulması gerektiğini düşündüğüm YARIŞ BEYİ’ni bu safkanın yakın rakibi olarak görüyorum. Kazandığı yarışı ardından iyi durumunu koruduğunu öğrendiğim HOLOSKO’da sevdiği pist ve mesafede yine adından söz ettirecektir. Geniş kuponlar için sürprizde TEMUÇİN’i duydum. Yetenekli bir isim olan MISS ME, ahır ekibinin inandığı ALATA, çimde ilk kez start aldığı son yarışı kesinlikle ölçü olmayan ve bu kez daha farklı koşacağı sinyallerini aldığım CANKARDEŞLER başta olmak üzere sırası ile SESİL HANIM, HALLEY ve UĞURBEY’i önereceğim.

3.Ayak: Günün en zor geçmesini beklediğim bu ayak için yaptığım çalışmalar ve ahırlar bölgesindeki dostlarımdan aldığım duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

4.Ayak: Grubun kaliteli ve istikrarlı isimlerinden olan FIRE OF WORLD günün ikinci sağlam teki olarak görünüyor. Tek rakibi ise kendisi gibi yetenekli ve formda bir isim olan TRİLYA olacaktır.

5.Ayak: Beşinci ayak için sürpriz bir isme öncelik vereceğim. Kum pistte olduğu kadar çim pistte de aynı derece de başarılı yarışlar koşan TRUSTABLE bu kabiliyeti ile bugün rakiplerini avlayacaktır. İlk startından sonra çim pistte fazla tercih edilmese de anne kan hattındaki Black Chinese gibi uzun çim pistte başarılı yarışlar koşan bir kardeşi olan THE PUNISHER bence birinciliğin güçlü adaylarından olur. Aynı pist ve mesafede kazandığı son yarışı ardından koruduğu güzel formu ile İSMİHAN, araya girilmeden önce formunun zirvesinde olan ve bu formunu düzenli idmanlarında devam ettirdiğini öğrendiğim ELOIN, bugün için daha müsait grubu bulan REX, yarışta bomba arayanlara SABİHAN başta önereceğim isimler. Geniş kuponlarda ise BASRALI, RENTELE, BAŞ BELA, DOCTOR HOUSE ve BASRALI mutlaka yazılmalıdır.

6.Ayak: Günün son ayağı için aldığım duyumlarda ve ilgililerinin de bu grubu geçeriz dediği ZAZAHASAN ilk şansı vermek istiyorum. Çim pistte noksan gibi görünse de kendisi gibi uzun süredir start almayan rakiplerinin yanında en ufak hatayı affetmeyeceğini inandığım ÇIKMAZOĞLU, aynı pist ve mesafede kazandığı yarışı ardından yine iyi durumda döndüğünü öğrendiğim MAVİ ATEŞ, art arda tabelada yer aldığı yarışları ardından girdiği arada formundan bir şey kaybetmediğini öğrendiğim SUKAYA üst sıralarda yer vereceğim isimler. DARYÜZ, PALA SALİH, MÜCBİR ve VİCDANSIZ’da geniş kuponlarda yeri olanlar için sırası ile şans vereceğim isimlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four + twelve =

Güncel Yorumlar