14 Haziran İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN

1.Ayak 10—-6-1-2-4
2.Ayak 2-3-4-5—-1
3.Ayak 9—-7-5-1
4.Ayak 4—–3
5.Ayak 1—-6-3-8-2-5
6.Ayak 9-1—-8-12-5-3

1.Ayak 1—-6-3-8-2-5
2.Ayak 9-1—-8-12-5-3
3.Ayak 3—7-9-5-4-12
4.Ayak 3-4—-1
5.Ayak 6—-3-7
6.Ayak 11—-13-7-2—-1-14-4

İKİNCİ ALITILIM
1.AYAK: Dinçlikle koşmayı seven klas safkan Big Brown, önde bomboş kalacağından beyaz bayrak ayna yapabilir. Hışman’da bu aralar çok formda. Victory Is Ours kalite bir isim ve ekürili. Curtaralo muntazam hazırlandı ve ekibi çok güveniyor. Grashof’u Halis özellikle tercih etmiş. Black Wasp ve Katma Değer ikilisi sürpriz.

2.AYAK: Alsancaklı için sahadan kazanır bilgisi geldi. Hazar Denizi kilosu ağır olmasına rağmen idman pistinde dikkat çekmekte. Laz Oğlum mutlaka yazılmalı. Makedon, Serdengeçer ve Bir Ömür daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Hasretköprüsü çok iyi hazırlandı. Riski sevenler ufak kuponlara tek yazabilir. Tay yarışı diye at yazacaklar rakiplerini şablonumdan sırasıyla seçebilirler.

4.AYAK: Rhythm Divine ve Ulan Bator ikilisi dinçlikle farklı koşmakta. İkisini ayırt edemedim. Bu ikili önde erken kapışırsa Ankara’da çok iyi hazırlanan Hawking devreye girecektir.

5.AYAK: 2019 sezonunu Sakarya Koşusu”nu kazanarak kapatan ve Kış boyunca düzenli çalışan Kingsman Ankara’daki son işlerinde saatçileri kendine hayran bırakmış. Uyum sağladığı pilotuyla çok şanslıdır. Yarış nefesinden etkilenirse Çakalınoğlu ile Parion ikilisi devreye girebilir.

6.AYAK: La Querda Süleyman Akdı ile hazırlanmakta, alternatif tek olabilir. Smart Girl çok hazırmış, startta fazla oyalanmaz ise. Bonus ve Gypsy Girl ikilisi mesafeye yatkın. Şablondaki diğer kısraklar imkanlar ölçüsünde geniş kuponlara ilave edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × two =

Güncel Yorumlar