14 Kasım İzmir İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İzmir Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Olumlu tedavisi sonrası İzmir kumunda adeta küllerinden yeniden doğan ve yakından da takip ettiğim Neyzen(3) süper formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Aprantisi tarafından iyi idare halinde Kuru Soğan(1), favoriye ilk rakip olur. Start sorunu halledilen ve bu yarışa hedef yaptırılan Congenial Son(4), sprinter yapısıyla rakiplerini avlayabilir. Yarış kazanıp moral bulan Baş Bela(10), sıklet avantajıyla üst sıraları zorlar. Tek Dadaş(6) ve Çınar Bey(9) ikilisi sağlam kuponlara ilave edilmelidir.

2.AYAK: Özel duyum aldığım Oğulcanım(16)’a ilk şansı veriyorum. Önde kuracağı sert temposuyla İzbırak(4) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Ashünkar(6) tatminkar formuyla denk grupta üst sıraları zorlar. İyi durumu devam eden Eses Fırtına(8) ihmal edilmemeli. Uçan Çelik(11) ve Kamertay(7) ikilisi sürpriz.

3.AYAK: İlk iki startında yetenekli bir tay olduğunu gösteren Black Phantom(2), devam ettirdiği süper formuyla yine çok şanslıdır. Gurme(5) çok yetenekli bir isim olup, artan form ve tecrübesiyle ikinci şansa sahiptir. Dev Adam(4) ve Aşan Baba(3) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Kaizbert’in flaş temsilcisi Safari(6) önde kuracağı sert temposuyla yine beyaz bayrak ayna yapabilir. Ben riske girerek tek yazılmasını öneriyorum.

5.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Son Mahsül(6) mesafeye yatkınlığıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Dış start dezavantajına rağmen kaba kumu çok iyi olan Kafkasım(5), favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

6.AYAK: Altılı ganyanın kaderini belirleyecek olan bu zorlu ve sürprize müsait koşudaki sıralamam; Kara Dere(1), Uçan Karaca(7), Bay Uçan(6), Ondörtşubat(15), Kuğu Güzeli(4) ve Rodriguez(9) şeklindedir. Bol şanslar dileğiyle…

3-1-4-10-6-9
16-4-6-8-11-7
2-5-4-3
6 tek SAFARİ
6-5
1-7-6-15-4-9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + 10 =

Güncel Yorumlar