15 Aralık Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Adana 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Uzun aradan sonra start aldığı yarışlarında dikkatleri üzerine çeken 7-KIRKDOKUZ bu kez kapattığı kondisyon açığı ve artan formu ile rakiplerini avlayabilir. Kocaeli’nden iyi durumda gelen 4-BERENGÜL müsait grupta özlediği birinciliğe kavuşabilir. Kısa süredir start almasa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 8-MAVİ BAHAR üst sıraların şanslı isimlerinden. 3-ILDIR ESİNTİSİ ve 10-GELKIZ ise bu ayakta göz ardı edemeyeceğim isimlerden

2.Ayak: Bölünen Maiden’in bu ayağında 1-AKHİL bende çok önde çıkan bir isim. Kazanacak kıvama gelen 9-UZAYHAN bu kez beklentileri boşa çıkarmayacaktır. Tabeladan düşmediği yarışlarında iyi kumaşa sahip olduğunu gösteren 4-DELİOĞLAN’da birinciliğin güçlü adaylarından. Eküri avatajlı fit durumdaki 3-CESURKAN ve son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 13-ŞAH HANIM mutlaka kuponlarda bulundurulmalı.

3.Ayak: Uzun aradan sonra sert grupta nefes yönünden etkilenen 2-GÜNSALAR bu kez artan kondisyonu ile daha müsait grupta fotoyu önde geçebilir. İstanbul sentetik pistte sert grupta etkisiz kaldığı son yarışı bu koşusu için kesinlikle ölçü olmayan 1-AŞKARTAY bu safkanın en ciddi rakibi olacaktır. Ekonomik kuponlarda yeterli olacak bu iki safkanın yanı sıra 11-KOTKU bilinen formu ile, 9-HİKMETFIRTINASI tekrar toparlandığını gösterdiği son yarışı ile, 8-SAİTBEY bu kez daha müsait grupta ve 5-ALEV TOPU ahırdan kazanır duyumu ile şans vereceğim isimlerdir.

4.Ayak: Kısa bir süredir start almasa da iyi işlerle hazırlanan ve müsait rakipleri yanında hata affetmeyeceğini öğrendiğim 4-MISS KARNELYAN, bu grup için yeterli formu ile 6-MINE OF FIRE ve Adana kum pistinde start aldığı yedi koşudaki başarılı istatistiği ve arta arda kazandığı yarışlarındaki mükemmel formu ile 7-CAT PEOPLE ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Bu ayakta sürpriz arayanlara ise sırası ile 5-FARA FERN, 10-UNCHAINED MELODY, 9-REINA DE DIAMANTES ve 2-PİTANE kuponlara ilave edebilirler.

5.Ayak: Günün beşinci ayağında form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

6.Ayak: Gördüğü yarışlarla tüm açıklarını kapattığını gösterdiği son yarışı ardından hedef yapıldığı bu koşuda 11-KARA KİRAZ’ı son ayakta banko önereceğim.

1.Ayak: 7-4-8-3-10
2.Ayak: 1-9-4-3-13
3.Ayak: 2-1—–11-9-8-5
4.Ayak: 4-6-7—–5-10-9-2
5.Ayak: 3-4-8-1-5—-10-7
6.Ayak: 11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fourteen − 7 =

Güncel Yorumlar