15 Ekim Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kaba kumdaki son 3 koşusunda da birincilikle ayrılan Beşirefe(4) süper formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Önde boş kalabileceği bir grup bulan Kopkaptar(7) bilinen seri stiliyle beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Silvertay(3)’da bu kez A.Çelik var, iyi durumuyla üst sıraları zorlar. Açık Kırmızı(5) tırnağının ucunda ve sprinter yapısıyla denk rakiplerini avlayabilir. Beyaz Adam(9) ve Aybet(11) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Gürler Kızı(2), hemcinslerinin yanında güzel formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Son koşularına oranla uygun rakiplerinin yanında Kınalı Sultan(4) birinciliğe ortak olabilir. Kaizbert temsilcisi Arzu Gelin(3) etkili formu ve ekürisinin yardımı ile üst sıraları zorlar. Değirmenaltılı(7) muntazam idmanlarla formunu korudu. Buğulu Göz(11) ve Kaçer Kızı(10) ikilisi daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Kısas Beyi ve Romolo’nun süratlendireceği koşuda sonlarda sıkı gelecek olan Şahin Han(5)’ın bir kez daha birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Ayabakan temsilcisi Sapadere(6) Ankara çimini yadırgamaz ise birinciliğin en güçlü adayı olur. İstanbul pistindeki son startında sert rakiplerinden etkilenen Güvendik(4) ile son yarışı harika olan Sıryiğit(7) ikilisi favorinin rakipleridir.

5.AYAK: Önde kuracağı sert temposuyla Small But Mighty(11) beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Bu pist ve mesafede grupta en iyi bitiriş derecesine sahip olan Lion Child(6) ile ilk startı tatminkar olan Skyline(7) ikilisi birinciliğe ortak olabilir. Valor(8) ve İncitanesi(10) ikilisi sürprizlerim.

6.AYAK: Formunda önemli gelişmeler olan Sevinsevil(14) birinciliğin en güçlü adayıdır. Prenses Derya(5) bilinen seri stiliyle favorinin ilk rakibi olur. Agrin(2) ve Rojin Gülü(13) daha sonraki ihtimallerdir.

1.Ayak: 4-7-3-5-9-11
2.Ayak: 2-4-3-7-11-10
3.Ayak: 5
4.Ayak: 6-4-7
5.Ayak: 11-6-7-8-10
6.Ayak: 14-5-2-13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × one =

Güncel Yorumlar