15 Ekim Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Kocaeli’de günün ilk ayağı denk güçte safkanların bir araya geldiği ve her atın kazanabileceği bir koşu. Dolayısıyla çok at yazmanızı önereceğim ilk ayakta sıralamamı şablonumda görebilirsiniz.

2.Ayak: İlk kez start alacak 3 yaşlı dişi Arap taylarına ait günün ikinci ayağında ise hakkında olumlu duyumlar aldığım 11-SİMRA TAY, İstanbul’dan hazır durumda gelen 12-YAVUZUM, ekürilerden hazır durumdaki 9-MEMDUHA HANIM ve Kaizbert torunu 6-ESLEMGÜL kuponlara ayırt edilmeden yazılmalı.

3.Ayak: Ankara’daki son üç yarışında mesafe ayırt etmeden rakiplerini geride bırakırken çok iyi durumda olduğunu gösteren 3-BOUJEE ilk kez koşacağı Kocaeli ters pistine rağmen müsait grupta tek yazılabilir. Formunu bu grup için yeterli bulduğum 5-MADAM CHERNOBYL, ağır kilodan etkilenmezse İzmir’den çok formda gelen 1-SAFİR KIZ, kum çim ayırt etmeyen istikrarlı isimlerden 4-DANIELAS DAUGHTER ve hafif kilo avantajlı mesafe ayırt etmeyen 6-LADY OF KANEKO bu safkana rakip önereceğim isimlerdir.

4.Ayak: Aradan sonra ikinci, birinci tamamladığı yarışlarında tüm açıklarını kapattığını gösteren 1-HARUN BABA aldığı 6 kiloyu verebilirse bir kez daha rakiplerini geride bırakabilir. İstanbul – Kocaeli arasında mekik dokumasına rağmen formundan ödün vermeyen 5-SUNGURLU denk rakipleri yanında kazanmaya yakın. İstanbul’daki uzun mesafeli son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 2-TEKKURŞUN bu kez lehine pist ve mesafede rakiplerini avlayabilir.

5.Ayak: Benzer güçtü rakiplerini avladığı Bursa pistindeki son yarışında benden tam not alan 6-AKINCI yine tam pist ve mesafesinde kendisini iyi tanıyan binicisi ile ilk şans vereceğim isimdir. Seri birinciliklerinin ardından koruduğu mükemmel formu ile 5-RIO BLONDIE formda pilotunun idaresinde bugünde fotoyu önde geçebilir. Ekonomik kuponlarda yeterli gördüğüm bu iki safkana rakip olarak 7-BABAYEGA, 1-AYTEMİZ ve 2-BARTH BOY’u önereceğim.

6.Ayak: Verdiği araların ardından iyi dönüşler yapan 3-GÖLDEM bu kez yakın ara koşacak. Dişine göre rakipleri yanında yatkın olduğu mesafede günün kalesi olarak bu safkanı önermek istiyorum.

1.Ayak: 5-1-2-4-3-6-8
2.Ayak: 11-12-9-6
3.Ayak: 3—-5-1-4-6
4.Ayak: 1-5-2
5.Ayak: 6-5—–7-1-2
6.Ayak: 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + 4 =

Güncel Yorumlar