15 Eylül Ankara Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

1.Ayak 1—–5-6-2
2.Ayak 1—-2-6
3.Ayak 1––7-5-6-4
4.Ayak 1-5—–3-2-
5.Ayak 7-6-3-8-5
6.Ayak 1-3-2-6-4

1.Ayak 7-6-3-8-5
2.Ayak 1-3-2-6-4
3.Ayak 3-4—–1-7-2
4.Ayak 4-1—-3
5.Ayak 2-3-5-1
6.Ayak 1—-6-9-2-4-3-5-10

1.AYAK: İlk kez start alacak tayların ayaklarının düz basmasını temenni ederim. 400 Bin TL kariyer kazancına sahip Proxy isimli safkanın tam kardeşi olan Citronella(7), noksansız idmanıyla ilk şans verdiğim isimdir. Şampiyon aygır Luxor’un yavrusu olan Skyline(6), yeterli pişkinliğiyle en az favori kadar iddialıdır. Güçlü kan hattına sahip olan Joppe(3), formda pilotuyla ihmal edilmemeli. Milochka(8) ve Run For Peak(5) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Nene Hatun Koşusu’nda bekleneni veremeyen Ay Çiçeği(1) dişine göre rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Fast Fantastic(3) çok iyi duruma geldi. Hunting(2) son haftaların formda ismi. Blood Diamond(6) çok iyi hazırlıklar yaptı, mutlaka şans veril. Son startını kolay kazanıp moral bulan Rising Sory(4), fit durumuyla yine birinciliğe uzanabilir.

3.AYAK: Kaizbert temsilcisi Orhunkaan(3) sahada herkesin dilinde. Uçandede(4) tatminkar formuyla denk rakipler yanında birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Ufak ve ekonomik kuponlar bu ayağı iki atla geçebilirler, çok at yazacaklar şablonumdaki sıralamayı değerlendirsinler.

4.AYAK: Kaba kumu da iyi olan Demirperde(4) çok iyi hazırlıklarıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Usta bir ekip tarafından itina ile hazırlanan Kardeşcan(1), sevdiği Ankara kumunda sert ve ciddi rakibi olur.

5.AYAK: Kaizber kanı taşıyan Alderamin(2) bu yarışa tam hedef yapılmış, ilk şansı veriyorum. Aşkabat(3) önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapabilir. Starbir(5) çok iyi durumda, sonlarda sıkı gelecek. Montego(1) ikinci baharını yaşıyor, denk grupta hata affetmez.

6.AYAK: Hazırlık olarak grupta ön plana çıkan Agassi(1) ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Tay yarışı diye at yazacaklar şablonumdaki sıralamayı değerlendirsinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen − 1 =

Güncel Yorumlar