15 Haziran Şanlıurfa Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN

1.Ayak 1-7-11-13-3-8-5
2.Ayak 15—-14-4-1-7-2-5-8-3-9-10-11
3.Ayak 6-1-16-15-11-3-5-13
4.Ayak 8-3-1-6-4-7-15-14
5.Ayak 11-2-1-4-12-3-7
6.Ayak 10-4-3-5

1.Ayak 11-2-1-4-12-3-7
2.Ayak 10-4-3-5
3.Ayak 1—–5-10-3-9-4
4.Ayak 2—-3-9-8-10-6-1-5
5.Ayak 8—-4-3-9-10-15
6.Ayak 1—-10-4-5-9-8-3-13-7-14

ŞanlıUrfa 2.Altılım:

1.Ayak: İlk kez start alacak 3 yaşlı Arap taylarına ait günün ikinci ayağında ise Candarbeyi’nin tam kardeşi olan ENGEREK için kazanır duyumlarını aldım. Yeterli hazırlıklara sahip ahır ekibinin güvendiği KALBİN OĞLU, kuma yatkın orijin ile dikkat çeken HAYDAR EFE ve yarışın hazır taylarından LİDER KARTAL daha sonra şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Altılı ganyanın ikinci ayağı zorlu mücadeleye sahne olacak. Kazandığı yarışı sonrası muhafaza ettiği etkili formu DELİ FARUK, grubun istikrarlı isimlerinden UĞURGÜLÜ, son yarışlarını bu grup için ölçü almadığım NUR SALKIMI, bu kez dişine göre rakiplerini bulan İSA AĞA öncelikli olmak üzere MERCANHAN, ÖZYAZAR ve CİĞERPARE bu ayakta şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Günün üçüncü ayağında pist ve mesafe avantajının yanı sıra müsait grupta uyumlu binicisi ile MAKTAYMAN’ı tek olarak önereceğim. Rakip arayanlara geniş kuponlar için ise sırası ile AKINŞAH, OTANTİK, KOCA OĞUL, RED REBEL ve ZANAPALI’yi ihmal etmeyin derim.

4.Ayak: Böyle müsait bir grubu sezon içerisinde bir daha denk getirmesi zor olarak gördüğüm İPEKÇİHAN’ın uzayan mesafeye rağmen kazanmasını bekliyorum. Tam pist ve mesafesine çıkacak olan MAZLUM AĞA’da birinciliğin güçlü adaylarından olur. ŞUBATHAN için ahır ekibi şartlar lehimize kazanırız diyorlar. REBER, YALAZBEYİ, DİZDARMERT, HARZEMŞAHLI ve CATCH MONEY daha sonra şans vereceğim isimler.

5.Ayak: 3 Yaşlı Arap taylarının ilk kez start alacağı bölünen yarışın sonuncusu olan beşinci ayakta ise sahadan geçilmezini aldığım VEYSİNİN OĞLU’nu çok önde tutuyorum hatta risk almak isteyenler misli kuponlara tek yazabilirler. Yarış hazırlıklarında göz dolduran taylardan KERİMİM, HAVARHAT ve YABAR AĞA bu taya rakip olarak gördüğüm isimler. DİZDARGÜLÜ ve UÇKAN KIZI’da mutlaka kuponlarda bulundurulması gereken taylardan.

6.Ayak: Günün son ayağında ise son yarışına nispeten bu kez daha uygun grubu bulan YELLOW FATHERLY’e ilk şansı vereceğim. Hatta kuponunu son ayağa getirmek isteyenler bu safkanı tek geçebilirler. Maiden’e veda ettiği yarışı ardından koruduğu etkili formu ile BEN YILDIZSOY yatkın olduğu mesafede dinçlikle bir kez daha fotoyu önde geçebilir. İdman pistinde üzerine koyduğu formu ile PENTHOS’da en ufak hatayı affetmez. Mesafe ayırt etmeyen eküri avantajlı VİSTULA, bu kez dişine göre rakipleri yanında HAŞİMHAN, kum pistteki performansı ile dikkat çeken MIRAZ ön sıralarda yer bulmasını beklediğim isimler. Geniş kuponlarda ise DISTANT BABY, KUBAT FIRTINASI ve REHA HAN ilave edilmesi gereken isimler.

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + eight =

Güncel Yorumlar