15 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Çim ölçümü 4.2 ilk ayak sürpriz olabilir. Mesafesinde start alacak olan Vivaldi Storm ilk şans verdiğim isimdir. Legend of Love önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapabilir. Smart Girl uyumlu pilotuyla son startının kötü izlerini silebilir. Senna her geçen gün iyi duruma geliyor. Zaldır ise ahırlardan ışıklı, bir çarpı atın.

2.AYAK: Mehtar, Ardabey, Bawepir ve Yolkıran önde gitmeyi seven isimler, koşunun yüksek tempoya çıkacak olması lehine görünen Laz Oğlum fit durumda ve ahır ekibi geçilmez gözüyle bakıyor. Milyoner sonlarda mermi gibi gelecek. Mehtar ve Yeşilkale ikilisi daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: İki yıl aradan sonra Kocaeli’de galop niyetine yarış görüp nefes açan Kalkandere akabinde katılmış olduğu yarışında ise üst grubu geride bırakmıştı. Sentetik pist performansı çok iyi olan kalite safkanın bir kez daha birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

4.AYAK: Önde bomboş kalacak olan Tomiris seri stiliyle arka grubu uyutup yarışı çalabilir. Spread The Joy fit duruma geldi. Aragona, Sensizim, Bumerang ve Alpha Kurt diğer şans verdiğim kısraklardır.

5.AYAK: Bilinen güç ve kalitesiyle Sharpa koşunun ağır favorisidir. Yamanlarbeyi ve Zabun ikilisi rakipleridir.

6.AYAK: Sınıf atlayan Sevinsevil yine beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Sancaktar için bu kez çimde farklı koşacak deniliyor. Delibinnur, Cevahirtay ve Yeşilgözlüırmak daha sonraki ihtimallerdir.

1.Ayak: 4 1 8 5 11 2
2.Ayak: 10 9 1 3
3.Ayak: 5
4.Ayak: 3 5 8 2 1 6
5.Ayak: 5 9 10
6.Ayak: 4 11 14 5 12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × two =

Güncel Yorumlar