16 Ağustos Adana Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

1.Ayak 1——3-2-8
2.Ayak 13-9-11-4-5-3-15-12-8
3.Ayak 2——4-6-7-5-1-3
4.Ayak 5-3—–6-1
5.Ayak 6-4-1—-9-3
6.Ayak 5-8-9-10-14-4-11-7-3

1.Ayak 6-4-1—-9-3
2.Ayak 5-8-9-10-14-4-11-7-3
3.Ayak 5––7-8-2-3
4.Ayak 1–—9-3-4-5-2-7
5.Ayak 2-7-5-3-1
6.Ayak 9-5-3—-4-14

1.Ayak: İkinci altılının ilk ayağında henüz Maiden bir isim olmasına rağmen son haftalardaki formu ile 6-LAGOON uyumlu pilotu ile bugün ilk birinciliği ile tanışabilir. Son yarışlarına nispeten daha müsait grubu bulan 4-YARIŞ BEYİ’de özlediği birinciliğe kavuşabilir. Tabelada yer aldığı son yarışında tatminkar koşan 1-MISS ME bu safkanların en ufak hatasını affetmez. Fit durumdaki 9-KARA KAZIM hafif kilo avantajı ile rakiplerine zor anlar yaşatabilir. Urfa’dan çok iyi durumda gelen 3-KORKUSUZ ADAM ilk kez çıkacağı çim pistte göz ardı edilmemeli.

2.Ayak: 3 yaşlı Maiden Arap taylarına ait bu koşu kazananı belirlemek güç. Aldığım duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşacağım.

3.Ayak: Aradan sonraki her iki startında da birbirinden güzel yarışlar çıkarırken çok iyi durumda döndüğünü gösteren 5-OĞLUM DELİL günün ağır favorilerinden olacaktır. Rakip arayanlar için ise yarışın sürprizini beklediğim 7-CAHİL ile 8-BLACK SAVIOR ikilisi başta olmak üzere 2-ORANGE BLOSSOM ve 3-RENK FARKI’nı önereceğim.

4.Ayak: Özlediği birinciliğe kavuştuğu Ankara’daki son yarışı ardından Adana’ya çok iyi durumda gelen 1-ZAZAHASAN’da ekonomik kuponlarda ikinci tek arayanlar için cazip bir isim olacaktır. Kum pistte etkisiz kaldığı son yarışı kesinlikle ölçü olmayan bu kez yatkın olduğu pist ve mesafede 9-KÜÇÜK DEMİRKIRIM, formunu bulan 3-DERDİYOK, aradan sonra ikinci kaldığı yarışında dikkatleri üzerine çeken 4-DEMİRŞİMŞEİĞİ, çim pistte biraz noksan olsa da denk grupta sürprizde kollanması gereken isimlerden 5-REBER ile daha sert gruplardaki başarılı yarışlarıyla hatırladığım 2-GÖLGEYELE ve sert rakiplerinin yanında etkisiz kaldığı son yarışı bu koşusu için ölçü olmayan 7-HIZLIŞİMŞEK geniş kuponlarda sürpriz arayanlara önereceğim isimler.

5.Ayak: Form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerin bir araya geldiği beşinci ayakta ise önceliği 2-YAĞMUR GÖZLÜ’ne vereceğim. Art arda tabelada yer aldığı yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 7-SULEIMAN bu safkanın ciddi rakibi olur. İyi durumdaki eküri avantajlı 5-EFSANE ARTUN, Ankara’da sert grupta tabela dibinde bitirdiği son yarışı dahil formunu tatminkar bulduğum 3-SUKAYA ve uygun grupta 1-TAŞIYICI sırası ile şans vereceğim isimler.

6.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağı olan bu ayakta ise yakın ara ikinciliğinde benden tam not alan 9-ADANA ZAMBAĞI’na ilk şansı vereceğim. Grubun deneyimli isimlerinden 5-KARA TALİP ile tabela dibinde bitirdiği son yarışı dahil formunu beğendiğim 3-DİLBER AĞAM ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Fit durumdaki 4-İLKAYOĞLU ve ilk startının ardından değişen takısının etkisi ile de elde ettiği ikinciliklerinden dikkat çeken 14-TALİŞMAN bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + 17 =

Güncel Yorumlar