16 Aralık Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: İlk ayakta grubun istikrarlı isimlerinden 7-BIG AFRICA ideal kilosu ile bu rakiplerini avlayabilir. Aynı pist ve mesafedeki ikinciliği ardından devam eden etkili formu ile bugün 4 kilo daha eksik gireceği koşuda fotoya uzanabilir. Son yarışını ölçü almadığım 2-LADY PERFECT uygun grupta rakiplerini avlayabilir. Kısa ve orta mesafeli iki başarılı yarışı ardından bugün ilk kez çıkacağı uzun mesafeye rağmen 5-MISS ADANA yine fotoyu önde geçebilir. Formda 1-BEAUTY SUN’da bu ayakta göz ardı edilmemesi gereken isimdir.

2.Ayak: Günün ikinci ayığında müsait rakipleri yanında 5-YURTTAY ve 6-YÜKSELİM öne çıkan ilk iki isim. Tabelayı tamamladığı yarışında dikkatleri üzerine çeken 7-KEŞTABATA hata affetmeyecektir. Formunun zirvesindeki 2-BETONAYAK ve yine sevdiği mesafede 3-OĞLUM SEYMEN bu ayağın kapaması olacak isimlerdir.

3.Ayak: Gelelim günün en zor yarışına. Yaptığım çalışmalar ve aldığım duyumlarda denk safkanlardan öne çıkan bir çok ismin olduğu bu koşu için oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

4.Ayak: Elazığ pistinde bu mesafede ikide iki yapan kalite kumaşı ile bu grupta çok öne çıkan 2-INTO bir kez daha rakiplerini avlayarak birincilik serisini koruyacaktır.

5.Ayak: Maiden 2 yaşlı İngiliz taylarına ait günün beşinci ayağında ilk startındaki ikinciliğinde göz dolduran 4-STARIN OĞLU bu kez artan koşu tecrübesi ile zorlanmadan fotoyu önde geçebilir. Günün ikinci banko ismi olarak önereceğim.

6.Ayak: Art arda tabelada yer aldığı yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 9-DİKME AĞASI, bu kez daha müsait grubu bulan 5-CANİLAYDA, tabela dışı kaldığı son yarışı dahil formunu tatminkar bulduğum 3-YALAZTOPU, kendisini iyi tanıyan pilotu ile 7-ADIEFSANE başta olmak üzere 8-BABA RAMAZAN ve 10-TİMURTAŞ bu ayakta sırası ile şans vereceğim isimler.

1.Ayak: 7-4-2-3-5-1
2.Ayak: 5-6-7-2-3
3.Ayak: 7-2-8-10-3-4-9
4.Ayak: 2
5.Ayak: 4
6.Ayak: 9-5-3-7-8-10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 5 =

Güncel Yorumlar