16 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Fatih Ağa ve Sinanlı gibi başarılı isimlerin anne kardeşi olan Ateşin Kızı(4) M.Kaya’nın bir kez daha tercih etmesiyle çok şanslıdır. Her geçen gün iyi duruma gelen ve bu kez şansını T.Yıldız ile deneyecek olan Neniş(10), favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Ufak ve ekonomik kuponlara bu ayak iki isim ile geçilebilir. Defnegül(5) ve Uçanyumak(12) sürprizde önereceğim kısraklardır.

2.AYAK: İki altılının ortak ayağı olan bu zorlu mücadele sürpriz veya bomba bitebilir. Ben hepsi yapıp en cazip olanan gelmesini bekleyeceğim.

3.AYAK: Fit durumu devam eden Karazeytin(9) lehine dönen mesafesi ve 2’de 2 yaptığı pilotu Müslüm Çelik ile kazanmasını beklediğim isimdir.

4.AYAK: Sentetik pistteki son 5 startından da galibiyet ile ayrılan Kalkan Dere(2) sıkletine rağmen ilk şans verdiğim isimdir. Tempo koşularını seven Yahyahan(2) ile sıklet avantajına sahip Siempre Ganador(8) ikilisi rakipleridir. The Black Stallion(1) iyi hazırlıklara sahip. Akdağ Fırtınası(7) ve Mirahor(5) ikilisi sürpriz yapabilir.

5.AYAK: Bu kez dişine göre rakiplerinin yanında start alacak olan Yükselabi(7), birinciliğin en güçlü adayıdır. Son startı ölçü olmayan Yamaçbeyi(6) denk grupta favorinin rakibi olur. Önde kuracağı sert temposuyla Kaanberk(4) beyaz bayrak ayna yapabilir.

6.AYAK: Bu yarışına itina ile hazırlanan Yellow Stone(11), dinçlikle ilk şans verdiğim isimdir. İstenilen forma ulaşan Zabunhan(4), denk grupta ikinci şans verdiğim isimdir. Via Veneto(6) grubun tecrübeli ismi, A.Çelik ile üst sıraları zorlar. Mersinli(3) son startının kötü izlerini silebilir, dikkat!

1.Ayak: 4-10-5-12
2.Ayak: Hepsi
3.Ayak: 9 tek
4.Ayak: 2-3-8-1-7-5
5.Ayak: 7-6-4
6.Ayak: 11-4-6-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × one =

Güncel Yorumlar