16 Kasım Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kaizbert torunu olan Süveyş denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Kısa ara sonrası galop niyetine yarış gören Kaizbert temsilcisi Bangırbangır birincilik mücadelesi verir. Ak İrem’in tek kaba kum startında birinciliği bulunmakta. Kazandığı yarışı sonrası muntazam idmanda olan Barlıkefe ile bu startına çok iyi hazırlanan Yakışıklı Mendo üst sıraları zorlarlar. Anıl Abi, Abone ve Baba Özeser daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Grubun tecrübeli ismi Yıldızkümesi N.Şen idaresinde bu kez farklı koşabilir. Miss Sultan son startını tekrar ederse denk rakiplerini avlayabilir. Defnegül artan form ve tecrübesiyle üst sıraları zorlar. Malatya Gülü ve Master daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Kaizbert’in süratli yavrusu Adaletli Kasırga önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Yine Kaizbert yavrusu olan Taçsız Kral dinçlikle ikinci şans verdiğim isimdir. Özbilgin fit durumda ve ekürili. Keleşhan ve Atik Atik ikilisi sürpriz.

4.AYAK: Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen Queen of Proti starttan normal çıkması halinde kazanan taraf olur. Ben riske girerek tek yazılmasını öneriyorum.

5.AYAK: Kaizbert temsilcisi Aşkyolu önde sert tempoda kaçacak ve çıktığı gibi bitirebilir. Ayza’nın formunda önemli gelişmeler var. Gökçekent ve Bilgiç Gülü daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Sarrafşah önde boş kalırsa yine çıktığı gibi bitirebilir. Çılgın Ejder çok iyi duruma geldi. Güçlükan iyi hazırlıklara sahip. Kayalaska ve Kral Olcay ikilisi sürprizlerim.

1.Ayak: 3 11 7 5 4 1 9 10
2.Ayak: 11 9 5 7 8
3.Ayak: 7 6 8 11 4
4.Ayak: 9 tek
5.Ayak: 3 5 8 6
6.Ayak: 5 1 3 6 8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 2 =

Güncel Yorumlar