16 Kasım Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Elazığ Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Son yarışında dikkatleri üzerine çeken 7-AKINŞAH, lehine pist ve mesafede 8-BALYECİ SALİH, son yarışında geçildiği Demirbaş’tan bu kez rövanşı alır duyumlarıını aldığım 5-SHUTKA, iki yarış görüp nefes açan 9-INTO, çim pistteki son yarışı bu koşusu için ölçü olmayan 2-LOMBARDI ve benzer grupta aynı pist ve mesafede kazandığı yarışı ardından devam eden etkili formu ile 1-DEMİRBAŞ kuponlara birlikte yazılmalı.

2.Ayak: Formda 3-BABİŞKO, son yarışları ölçü olmayan 5-DAMARIS ve 6-PLOVDIV ile kazanır duyumlarını aldığım 4-SAKARBAŞI ayırt edilmeden kuponlara ilave edilmeli. Son yarışında göz dolduran 8-ALTIN KAFES en ufak hatayı affetmeyecektir.

3.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışını ölçü almadığım bu kez nispeten daha uygun grupta 1-ÇEVİKBEY ve art arda kazandığı yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 2-KUMLUBEL ikilisi bu grupta ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Devam eden etkili formu ile yine tam pist ve mesafesinde 4-BALKAN RÜZGARI ve birincilikle tanıştığı yarışı ardından devam eden güzel formu ile 5-ÇEÇEN KIZI geniş kuponlara ilave edilebilir.

4.Ayak: Form ve şans durumlarını yakın gördüğüm 6-MAHZUNKRAL, 3-NASUHOĞLU ve 2-PİRSUS üçlüsü bu grubu ayırır.

5.Ayak: Devam eden etkili formu ile yine lehine pist ve mesafede ekürisininde yardımı ile 3-ÇELİKŞAH’ı banko önereceğim.

6.Ayak: Plaseye abone olan 6-İLKAYOĞLU için bugün Maiden’e veda eder duyumlarını aldım. Kağıt üzerinde büyük favori çıkan safkana güveniyor ve tek öneriyorum. Güvenemeyenler için sırası ile şans vereceğim isimler 10-YABAR AĞA, 11-ATİKBEY KIZI ve 2-BEYAZ DEMİR şeklinde.

1.Ayak: 7-8-5-9-2-1
2.Ayak: 3-5-6-4-8
3.Ayak: 1-2—-4-5
4.Ayak: 6-3-2
5.Ayak: 3
6.Ayak: 6—–10-11-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − fourteen =

Güncel Yorumlar