17 Aralık İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz 595,92 TL TUTTU

Osman Yılmaz’ın İzmir 2.Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Kocaeli pistinde aynı mesafede virajı grubun oldukça arkasında dönmesine rağmen sonlardaki güçlü atakları ile kazanmasını bildiği son yarışı ardından koruduğu etkili formu ile geldiği İzmir pistinde de aynı performansı vermesi beklenen 5-ZORMÜZEYYEN’e ilk şansı vereceğim. Son yarışında güçlü rakibi Bombacan’da az farkla kaybederken nedenli formda olduğunu gösteren 3-TEKİNER bu kez daha müsait grupta fotoyu önde geçebilir. Plaseden düşmediği son iki yarışında formunun zirvesinde olduğunu gösteren pist ve mesafe ayırt etmeyen 4-PİŞKİN KIZ’da yine üst sıraları zorlayacaktır. 2-KELEŞHAN ve 9-RÜZGARBERK ise göz ardı edemeyeceğim iyi durumdaki isimler.

2.Ayak: 2 Yaşlı İngiliz taylarına ait bölünen Maiden’de ilk iki startında iyi kumaşa sahip olduğunu gösteren eküri avantajlı 5-KING OF İSTANBUL öne çıkan isimdir. Son yarışında formunda artış olduğunu gösteren tecrübeli isimlerden 10-RÜZGAR ÇOCUK bu safkan en ciddi rakibi olacaktır. Kısa bir süre geri alınsa da iyi durumda olduğunu öğrendiğim 1-BOUKEPHALOS ve bu ayağın sürpriz isimlerinden 11-SAVAŞÇI EGE ile bir yarış aradan sonra tekrar döndüğü dilbağı takısı ile üst sıralarda yer bulacağına inandığım 2-DICAPRIO bu ayakta diğer şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Tabelayı tamamladığı son yarışında tatminkar koşan, kolay kazandığı son yarışı ardından devam eden etkili formu ile 2-BULL HEAD, formunu bu grup için yeterli bulduğum ve bu kez uyumlu aprantisi ile 7-KING WINNER, son yarışına nispeten daha uygun rakipleri bulan 3-OUR PRIDE bu ayakta ayırt edilmeden kuponlara yazılmalı.

4.Ayak: Ankara ve Adana pistindeki başarılı yarışları ardından çok uygun grubu bulduğu İzmir pistinde 1-ONARBEY’i banko önereceğim.

5.Ayak: Bölünen Maiden’in bu ayağında ise yetenekli isimlerden 4-GRAVGOROV, 1-ADAHAN ve 5-KAPOĞLU ayırt edilmeden kuponlara yazılmalı derim.

6.Ayak: Günün son ayağında ise geçilmezini aldığım 2-JAK VJETAR’a ilk şansı vereceğim. Bu safkanın bekleneni verememesi halinde devreye girecek isimler ise sırası ile 5-DENİZYILDIZI, 7-GIALLO RAGAZZA, 10-SERPİNTİ ve 4-CITRON şeklindedir.

1.Ayak: 5-3-4-2-9
2.Ayak: 5-10-1-11-2
3.Ayak: 1-2-7-3
4.Ayak: 1
5.Ayak: 4-1-5
6.Ayak: 2-5-7-10-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =

Güncel Yorumlar