17 Aralık Kocaeli İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini 778,19 TL TUTTU

İsmet Demir’in Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Oldukça vasat isimlerin bir araya geldiği Şartlı.3 koşu jokey yamaklarına ait. Sürpriz veya bomba bitebilir. Ben hepsi yapıp en cazip olanın gelmesini bekleyeceğim.

2.AYAK: Grubun en iyi performansına sahip ismi Haşim Oğlu(3) bilinen seri stiliyle beyaz bayrak ayna yarışı yapıp maiden’a veda edebilir, ahır ekibi safkanına çok güveniyor. İlk kez start alacak olmasına rağmen çok hazır ve pişkin bir tay olduğunu öğrendiğim Ömerşah(7) yüksek kan hattı ile klasını konuşturabilir. Son startı tatminkar olan Yağız Abi(9) ve Kaizbert yavrusu Hayaleden(11) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Arka arkaya kazanan Tlos(2) önde boş kalacağından süper formuyla yine çıktığı gibi bitirebilir. Bursa pistindeki son startında 63 kilo ile harika koşup az farkla kaybeden Gaddara(4) başarılı pilotuyla favorinin sert ve ciddi rakibi olur.

4.AYAK: Kısa ara sonrası çok iyi hazırlanan Ay Çiçeği(2) denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. İyi durumunu performansına yansıtması halinde April One(1) sıkletine rağmen söz sahibi olabilir. Steel Brothers(4) ara sonrası yeterli hazırlığa sahip. King Victory(5) tatminkar formuyla hataları değerlendirecektir.

5.AYAK: Takip atım olan Abone(1) istenilen form düzeyine ulaştı, uygun rakipler yanında kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen İztan(10) uygun kilosu ve başarılı aprantisiyle birinciliğin en güçlü adayıdır. Yarış kazanıp moral bulan Frenkli Ateşi(9) fit durumuyla favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Alsancaklı(12) İstanbul’dan çok iyi durumda geliyor. Özbilgin(8) ve Uçanbilgin(7) sürpriz beklediğim ikilidir. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: HEPSİ
2.Ayak: 3-7-9-11
3.Ayak: 2-4
4.Ayak: 2-1-4-5
5.Ayak: 1 TEK ABONE
6.Ayak: 10-9-12-8-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen + 6 =

Güncel Yorumlar