17 Ekim Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Formunda önemli gelişmeler olan Cara Vaggio(9) sprinter yapısıyla ilk şans verdiğim isimdir. Lehine mesafesinde beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak olan Bartolomeo(8) ikinci şans verdiğim isimdir. Son koşularına oranla denk rakiplerinin yanında Karaderviş(1) üst sıraları zorlayabilir. Hafta içinde iyi tayları kolay geçen Hakimşah(3) daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Çok hazır ve pişkin bir tay olduğunu duyduğum Aleko Boy(1) şu an AGF’de 8.sırada, ilk şansı veriyorum. Yine çok iyi hazırlanan Can Reis(3) ile Ankara’daki saatçi arkadaşımın çok güvendiği Got Father(5) birinciliğin diğer güçlü adaylarıdır. Betty Blue(10) ve Burgas(2) koşuda üst sıraları zorlayabilecek diğer taylardır.

3.AYAK: Takip atım olan Uçansoylum(9) denk rakiplerinin yanında beklenen patlamayı gerçekleştirebilir, ilk şansı veriyorum. Canımsın Dilber(5) ara sonrası muntazam hazırlandı. Yarış gören Canfaruk(2) ile A.Çelik’in tercih ettiği Yalazalp(3) ikilisi üst sıraları zorlarlar. Cahidebir(11) ve Yalçınkız(10) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Kraliçe Elmas(6) lehine dönen pist ve mesafesinde kazanmasını beklediğim isimdir.

5.AYAK: Son startında sert rakiplerinden etkilenen Order Of The Rose(5) çok iyi hazırlıkları ile ilk şans verdiğim isimdir. Geçen haftaki yarışı kesinlikle ölçü olmayan sürat makinesi Cheri Cheri Lady(7) ile sonlarda mermi gibi sprint atacak olan Tancan Bey(6) birinciliğin diğer güçlü adaylarıdır.

6.AYAK: Sürekli aşama kaydeden Şkiptar(10) etkili pilotuyla ilk şans verdiğim isimdir. Son startına anlam veremediğim Asil Rüzgar(7) tatminkar formuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Takibimde olan Dağberkhan(5) denk grupta üst sıraları zorlar. Akçakoca Bey(3) tedavisi sonrası noksansız hazırlandı, dinçlikle etkili olacaktır. Kondisyon açığını kapatan Mavi Ateş(2) daha sonraki ihtimaldir.

1.Ayak: 9-8-1-3
2.Ayak: 1-3-5-10-2
3.Ayak: 9-5-2-3-11-10
4.Ayak: 6 tek KRALİÇE ELMAS
5.Ayak: 5-7-6
6.Ayak: 10-7-5-3-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 4 =

Güncel Yorumlar