17 Ekim İzmir Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz 970 TL Tuttu

Osman Yılmaz’ın İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1.Ayak: Kazandığı yarışı ardından bugün yine çok formda gireceği bu koşuda 5-Mystical Victory’e ilk şansı vermek istiyorum. Başarılı yarışları ile adından söz ettirdiği son iki yarışında formunu bulduğunu gösteren 6-Cool Image bu safkanın en ciddi rakibi. Daha sert gruplarda etkili yarışlar koşan 2-Yahyahan bugün dişine göre rakipleri yanında devreye girebilir. Ekonomik kuponlarda bu üç isim yeterli. Geniş kuponlarda ise 8-Börü, 3-Şehriban ve 1-Al Uqsur mutlaka yazılmalı.

2.Ayak: Maiden 3 Yaşlı Arap safkanlarına ait günün ikinci ayağında formunu beğendiğim 12-Polatlı Gülü ile bu rakipleri arasında mesafede en iyi dereceye sahip 4-Son Mahsül misli kuponlar için yeterli olacaktır. Tatminkar formu ile 3-Siyahüzüm, son yarışında dikkat çeken 2-Harzemşah, yarışın sürpzini yapması beklenen 6-Tumbul Orhan ve hedef yapıldığını öğrendiğim 7-Belinay Sultan normal kuponlarda bulundurulmalı.

3.Ayak: Grubun istikrarlı ve formda ismi 1-Asia San uyumlu pilotu ile birkez daha rakiplerini geride bırakarak birincilik serisini koruyacaktır. Bu safkanın hata yapmasını isteyenler için 4-Ravello’yu önereceğim.

4.Ayak: Uygun rakipleri bulan rakiplerine oranla daha uygun sikletiyli 9-Waunded, mesafenin rekortmen ismi 1-Ağadadaş bu ayakta ayırt etmeden önereceğim isimler.

5.Ayak: Form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden 10-Şerifağa, 7-Ceylinsu, 8-Keleşhan, 5-Kusursuz Güç ve 3-Şifne Efesi bütçelere göre sırası ile önereceğim isimler. Verdiği aradan hazır durumda döndüğünü öğrendiğim 2-Selinika dinçlikle rakiplerini avlayabilir.

6.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 3-Sumatra bu kez hem cinslerinin yanında kiloya rağmen zorlanmadan kazanır. Günün bankosu olarak önereceğim.

1.Ayak: 5-6-2—-8-3-1
2.Ayak: 12-4——3-2-6-7
3.Ayak: 1—-4
4.Ayak: 9-1-2-6
5.Ayak: 10-7-8-5-3—2
6.Ayak: 3 Sumatra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × four =

Güncel Yorumlar