17 Haziran Elazığ Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan–6.649-tl şablonda oluşturduk maalesef teklerde çok başarısız kaldık

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN

1.Ayak 6—-10-9-5-2-3-1
2.Ayak 6—-1-2-7-13-11-5-3
3.Ayak 7—-3-5-11-2-4
4.Ayak 5—–9-1
5.Ayak 1-7—-4-2-3
6.Ayak 2-6-1-10-7-5-11-9-4-8

1.Ayak: Yarış hazırlıklarındaki görüntüsü ile çok hazır bir durumda olduğunu gösterdiğini öğrendiğim BROKOLİ’ye ilk şansı vereceğim. Bu tayın kötü koşması halinde ise pişkin taylardan KOCO KIZI ve KAÇIŞ PLANI en yakın takipçisi olacaklardır. Geniş kuponlarda ise SUR ŞAHİNİ, DEMİRHAN STAR, GREY KURT ve ÇEVİKBEY şans vereceğim taylardan.

2.Ayak: Verilen arada boş durumayıp idmanlarına aralıksız devam ettiren HACIVAT’ın mesafesinde kazanmasını bekliyorum. Misli kuponlar için cazip tek olacaktır. Grubun en istikrarlı isimlerinden olan DALLICALI’nın bu tip mesafelerde de etkili yarışları var son zamanlarda. Uzun mesafede fazla tercih edilmese de EĞİL MİRİ denk grupta fotoyu zorlar. Verilen aradan sonra geçtiğimiz hafta yarış gören KILÇIK için ihmale gelmez duyumları var. DUNDAS hafif kilo avantajı ile dikkate alınmalı. BREDELAL, FULDEN ve BETONAYAK’da daha sonra sırası ile şans vereceğim isimler.

3.Ayak: Art arda tabelada yer aldığı yarışları ardından araya giden ve formundan bir şey kaybetmeyen eküri avantajlı FUAT EENDİ’yi tek önereceğim. Geniş kuponlarda çok at yazmak isteyenler ise rakiplerini sıralamamda bulabilirler.

4.Ayak: Günün kale ismi olarak görünen TOKALP’e kuma yatkın orijini ile bende güveniyor ve günün ikinci tek ismi olarak önereceğim. Bu tayın bekleneni verememesi halinde gördüğü yarışı ile tecrübe kazanan DİCLE RÜZGARI ile BABA NEJDET’i rakip olarak görüyorum.

5.Ayak: İki buçuk ay sonra yarış gören BALIKÇI FAİK süratli stili ile bu kez kısalan mesafede fotoyu önde geçebilir. Yarış gören GÖZDE OĞLUM’da artan koşu nefesi ile birinciliğin güçlü adaylarından. Geniş kuponlar için ise tekrar sevdiği Elazığ pistine dönen MİRTAY, kazandığı yarışı ardından düzenli idmanlarında koruduğu etkili formu ile DEM DEM ve tam mesafesinde SİHİRBAZ KIZ şans vereceğim isimler.

6.Ayak: Günün son ayağı ise patlamaya çok müsait bir koşu. Yaptığım araştırmalarda ve dostlarımdan edindiğim duyumlardan oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

One Response

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty + 15 =

Güncel Yorumlar