17 Kasım Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kaizbert temsilcisi Yusure Gelin(9) önde sert tempoda kaçacak ve eküri avantajına da sahip. Her geçen gün iyi duruma gelen Duyguece(7) uyumlu pilotuyla ekürilerin ilk rakibi olur. Gökçekız(4) kaba kumdaki tek startını kazanmıştı ve iyi hazırlıklara sahip. Termeli Kızı(5) Grup atı Dede Seydo’nun anne kardeşi olup pistteki iyi görüntüsüyle üst sıraları zorlar. Hazinem(6) ve Kaçer Kızı(2) denk grupta hata affetmezler.

2.AYAK: Tempo koşularını seven Sur Şahini(5) Bursa’dan iyi durumda gelecek olup, denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Hatırlanacağı üzere bu safkanı son startında Gümbürgümbür zor geçmişti. Özbilden(2) bu kez denk rakipler yanında birincilik mücadelesi verir. Çok iyi duruma gelen Özerdinç(3) daha sonraki ihtimaldir.

3.AYAK: Kısa tedavisi sonrası çalışmalarına hız veren yetenekli kısrak Last Chance Lady(7)’nin dinçikle birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Rakip olarak önde boş kalacak olan Berdar’ı görüyorum.

4.AYAK: Formunda önemli gelişmeler olan My Pride(1) ilk şans verdiğim isimdir. Önde istediği tempoda kaçacak olan Savaş Atı(5), beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. İdman pistinde tatminkar forma sahip görünen Taluzek(7) ve Suvla Point(2) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Ahmet Beyli(4) son startını kolay kazandı ve bu kez uygun kilo ile yarışacak. Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen White Spear(3) fit durumuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Alessandra(5) ve Babaoktay(6) tatminkar formlarıyla daha sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Start alacağı başarılı pilotu M.Akyavuz tarafından itina ile hazırlanan Akşin(1) ilk şans verdiğim isimdir. Son çalışmasını beğendiğim Özertay(7) ikinci şans verdiğim isimdir. Metin Özdil gibi başarılı bir antrenör tarafından hazırlanan Distinction(4) ilk startında klasını konuşturabilir. Karabenek(6), Commitment(2) ve Curadh(3) grubun diğer pişkin isimleri olup imkanlar ölçüsünde değerlendirilmelidir. Bol şanslar dileğiyle…..

1.Ayak: 9-7-4-5-6-2
2.Ayak: 5-2-3
3.Ayak: 7 tek LAST CHANCE LADY
4.Ayak: 1-5-7-2
5.Ayak: 4-3-5-6
6.Ayak: 1-7-4-6-2-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eight + 3 =

Güncel Yorumlar