17 Kasım Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Günün ilk ayağı derece olarak bu grubu ayıran üç isim 2-ATOM CEMİL, 4-BEORNEZ ve 5-SİNYOR DENİZ ekonomik kuponlarda yeterli olacaktır. Formunu yeterli bulduğum 6-PERICLES ve bu mesafede kazanan isimlerden 1-APRIL ONE geniş kuponlara ilave edilebilir.

2.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışı kesinlikle ölçü olmayan 4-OĞLUM BARIŞ ve art arda tabelada yer aldığı yarışlarında nedenli formda olduğunu gösteren 6-KOMSHU bu ayakta yeterli olacaktır.

3.Ayak: Yamaklara ait bu zorlu koşuda sürpriz şansı olan isimlerden 11-COSMOS ve 4-GÜL YELELİ başta olmak üzere, 3-ÖZBURGAZ, 1-PETEKKAN ve 6-ALTIN ZELE kuponlara birlikte yazılmalı.

4.Ayak: Binicisi ile uyum sağlayamadığı son yarışı bu koşusu için kesinlikle ölçü olmayan 4-TLOS, son yarışlarına nispeten daha uygun grupta 3-SAFİR KIZ, kazandığı yarışı ardından devam eden etkili formu ile 2-GADDARA, boş kilo avantajını iyi kullanabilirse 7-ZEMANİ ve fit durumdaki 5-STAR RUBY kolay gibi görünen bu ayakta ekonomik bütçelere göre sırası ile şans verebilirsiniz.

5.Ayak: Tabelayı tamamladığı son yarışında tüm dikkatleri üzerine çeken ve koruduğu formu ile bu kez tam mesafesine dönen 11-DEMİRDEN kendisini iyi tanıyan binicisi ile cazip tek olarak önereceğim.

6.Ayak: Günün son ayağında ise bir süre aradan sonra start aldığı yarışında ters ve kaba kuma ilk çıktığı koşusunda yakın ara ikinciliği ile göz dolduran 7-KOCA SEYİD’i banko aldım. Güvenenler tek atabilir. Risk almak istemeyenler için önereceğim isimleri şablonumda görebilirsiniz.

1.Ayak: 2-4-5—-6-1
2.Ayak: 4-6
3.Ayak: 11-4-3-1-6
4.Ayak: 4-3-2-7-5
5.Ayak: 11
6.Ayak: 7—-4-10-11-6-3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + 12 =

Güncel Yorumlar