18 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir——ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Kocaeli pistindeki son startında sert rakiplerinden etkilenen Kayalaska(7) müsait sıkleti ve uygun kilosuyla ilk şans verdiğim isimdir. Yarış kazanıp moral bulan tempo koşularının başarılı ismi Manidar(2), etkili formuyla yine birincilik mücadelesi verir. Yine tempo koşularında başarılı olabilen Kuğu Güzeli(9), uygun kilosuyla üst sıraları zorlayabilir. İzmir pistindeki son startında güçlü bir rakibi geride bırakan Deniz Köpüğü(4) ile sonlarda sıkı gelecek olan Calibe Tay(6) daha sonraki ihtimaldir.

2.AYAK: Gördüğü yarışlar sonrası kazanacak form düzeyine ulaşan Sümer Han(9) Bursa pistinin baş jokeyi T.Yıldız idaresinde maiden’e veda etmesini bekliyorum. Rakip yazacaklara ise sahada çok ışıklı olan Kaizbert temsilcisi Karatren’i öneriyorum.

3.AYAK: Son startına oranla 12 kilo azalan sıkletiyle Alexandrapoli(9) tatminkar hazırlıklarıyla ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Fair Max(8) sevdiği tempo yarışında birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Ara sonrası çok iyi hazırlanan Zirconium(6) dinçlikle üst sıraları zorlayabilir. Kondisyon açığını kapatan Atakan Abi(7) bu startıyla birlikte çıkışa geçebilir. Forever Here(4) ve Galyalılar(5) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Bana göre altılının en zor ve sürprize müsait ayağı burası. Son startında makinadan geç çıkınca beklenenin altında koşan Darkholm(4) beğenilen hazırlıkları ile ilk şans verdiğim isimdir. Hayatının en iyi durumunda olan Gray Tail(1) sıkletine rağmen yine birincilik mücadelesi verir. Bilinen güç ve kalitesiyle Hosli(3) sprinter yapısıyla üst sıraları zorlar. Bu kez daha hazırlıklı görünen He Is Mine(6) artan mesafe tecrübesiyle hata affetmez. Baydöker(2), Suvla Point(5), Savaş Atı(8) ve Komshu(7) yazılarak bu zorlu ayak rahat izlenilmelidir.

5.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Gürdoru(5) ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Son startını tekrarlaması halinde Dorukurt(2) favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

6.AYAK: Sabah görüşme yaptığım Bursa’daki antrenör arkadaşım Kainatım(4) için 1 aydır koşmasını bekliyorum ve formu çok iyi dedi, ilk şansı veriyorum. Uzun ara sonrası yarış gören Alesta(3), geliştirdiği nefesiyle ikinci şans verdiğim isimdir. Mor Yağmur(10) Afrikaander ile anne kardeş olup, üst sıraları zorlayacaktır. Su Melek(8) ve Hopa Şahı(2) grubun seri isimleri olup, sağlam kuponlara ilave edilmelidir. Bol şanslar dileğiyle..

7-2-9-8-4-6

9 tek

9-8-6-7-4-5

4-1-3-6-2-5-8-7

5-2

4-3-10-8-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 × one =

Güncel Yorumlar