18 Ekim İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir 253,38 TL Tuttu

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahminleri

1.AYAK: Son startına oranla 8.5 kilo azalan sıkletiyle yarışacak olan Lion of Babylon çok iyi hazırlıkları ve müslüm çelik avantajıyla kazanmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK: Ankarada dereceli galoplarla hazırlanan Ulubaş hemcinslerinin yanında ilk şans verdiğim isimdir. Her geçen gün iyi duruma gelen Düşlem birinciliğin diğer güçlü adayı olur. Eski havasını bulan Ateşbibi yine üst sıraları zorlar. Sonlarda sıkı gelecek olan Taçser ile Sanberk hata affetmez. Bursa pistinde mükemmel hazırlanan Günyeli yılın bombasını patlatabilir.

3.AYAK: Daha etkili olduğu pistte denk rakipler yanında Jack Sparrow ilk şans verdiğim isimdir. Yarış kazanıp moral bulan Bayezid sprinter yapısıyla yine birincilik mücadelesi verir. Son startına anlam veremediğim Uludaz en ufak bir hatayı affetmez. İdmanlarını performansına yansıtması halinde Agera beklenen patlamayı gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Real Runner A.çelik’in tercih etmesiyle çok şanslıdır. 780 bin tl ödenerek doping cezası kaldırılan Anadolu Aslanı birinciliğin diğer güçlü adayı olur. 2’de 2 yapan Ice Breaker fit durumuyla daha sonraki ihtimaldir.

5.AYAK: Real Patek ve Piccolo grubun en hazır isimleri. Yine noksansız bir tay olan Laleonina bu mücadeleye ortak olabilir.

6.AYAK: Kar Kız dereceli galoplarla süper formunu devam ettirdi. Stili rakiplerine rağmen yine beyaz bayrak ayna yapabilir. İllüzyon son startını harika sprinti ile kazanmıştı ve bu kez A.çelil ile şans arayacak. Bir önceki İstanbul yarışında Kar Kız’a zor anlar yaşatan Prenses Zühal iç start çekme avantajıyla üst sıraları zorlar. Ankaradan iddiali getirilen Mandalorian daha sonraki ihtimaldir.

1.Ayak 9 tek
2.Ayak 7 2 1 6 5 3
3.Ayak 2 7 3 6
4.Ayak 6 1 3
5.Ayak 9 8 7
6.Ayak 6 5 10 8

2 Responses

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × two =

Güncel Yorumlar