18 Haziran Ankara Altılı Ganyan Tahminleri Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN ANKARA DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN

1.Ayak 2-6-4-5
2.Ayak 5—16-8-15-11-13-1—7-3
3.Ayak 5-9-2—10-16
4.Ayak 1-4-
5.Ayak 3—-9-1-4-10
6.Ayak 7-5—6-4-1-16-10

1.Ayak 3—-9-1-4-10
2.Ayak 7-5—6-4-1-16-10
3.Ayak 3-4-
4.Ayak 2—8-4
5.Ayak 6-15-3-9-11-12-1-10-–5
6.Ayak 6-5-8-7-9-4

1.AYAK: Seri ikincilikleri muntazam idmanda olan kalite safkan Çelikkalkan, pistin nemlenmesiyle şansını bir kat daha artırmış olup, benim bu gün için kazanmasını beklediğim isimdir. Rakip yazacaklar tedaviden çıkan Tarıkhan ile kilosuna rağmen kalite Aşemez başta olmak üzere şablonuma bakabilirler.

2.AYAK: Peekaboo ithal bir isim olup, uzun süredir muntazam hazırlandı. Kıvanç Adana’daki son startında geçilirken kıyamet koptu desek yeridir. Müslüm Çelik kardeşine geçildiği için ceza aldı. Safkan Adana’da çok iyi hazırlandı ve ahır ekibi geçilmez diyor. Ufak kuponlara bu ayak 7-5 şeklinde geçilebilir. Çok at yazacaklar şablonumdaki isimleri imkanlar ölçüsünde değerlendirsinler.

3.AYAK: Storm Black usta bir ekip tarafından hazırlanmakta, geçen sene Ankara’da iyi atları geçmişti. Hazırlık olarak noksansız ve üzerinde Kocakaya var. Tam bir çim atı olan Sparrow Hawk dinçlikle ve flaş pilotuyla favorinin tek ve ciddi rakibi olacaktır.

4.AYAK: Yonaguska temsilcisi olan Ceyar ilk startına çok iyi hazırlandı. Bir aksilik olmaz ise kazanmasını bekliyorum. Geçen hafta çimde yarış gören Victory Bawl ve King Of The King ikilisi rakipleridir.

5.AYAK: Handikap 14 altılının kaderini belirleyecek. Mümkün olduğunca fazlaca ata şans verilmeli. Ulupamir Urfa’dan hazır gelmiş. Fırtına Elman takip atım mutlaka yazacağız. Trace uzunu seviyor. Birumut Kaizbert temsilcisi, hata affetmez. Çok at yazacaklar şablonumdaki diğer isimleri imkanlar ölçüsünde değerlendirsinler.

6.AYAK: Bültenlerde puanı düşük çıkmasına rağmen çok hazır olduğu bilgisine ulaştığım Sönmezbey, ilk şans verdiğim isimdir. Powerman pistin ıslanmasıyla farklı koşacak. Şahin Han’ı tribündeki saatçiler çok tutuyor. Stopper Adalı Ekürisi’nin tayı, muntazam hazırlandı. Çok at yazacaklar şablonumdaki diğer isimleri imkanlar ölçüsünde değerlendirsinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + fourteen =

Güncel Yorumlar