18 Haziran İzmir Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN

1.Ayak 1—-6-3
2.Ayak 4—-3-1-2-5-10
3.Ayak 2—-1-5-4-3-8
4.Ayak 2——-4-5
5.Ayak 5-4-2-6-8-12-7
6.Ayak 2—-6-9-4-10-11-8-5

1.Ayak 5-4-2-6-8-12-7
2.Ayak 2—-6-9-4-10-11-8-5
3.Ayak 3-2—-6-1
4.Ayak 1-6—-3-5-9-7
5.Ayak 1—-4-10-3-11-6-5-2
6.Ayak 3-4-1-6-8-7

İzmir 2.Altılı

1.Ayak: İzmir 2.altılının ilk ayağı ilk kez start alacak 3 yaşlı Arap taylarına mahsus bir koşu. Annesi Eskişehirli gibi kalite bir safkan ile anadan kardeş olan ve ayrıca Özhakan ile tam kardeş olan YEKSIRA bu güçlü kan hattının yanında oldukça hazır durumda bir isim. Hazırlıklarında çok iyi durumda olduğunu öğrendiğim RANA AĞASI için ahır ekibi de çok iddialı. Çok iyi işlerle hazırlanan ekürilerden BABA MAHİR’de üst sıralarda şans vereceğim taylardan. Bu yarış için yaptığım araştırmalarda aldığım sürpriz isimlerden YOLGÖSTEREN, kağıt üstende favori çıkan BELİNAY SULTAN, ahır ekibinin iddialı konuştuğu SEHERGÜL ve idmanda pişkin taylardan AKBEN ilk ayak için önereceğim isimler.

2.Ayak: Aradan sonra gördüğü yarışında nefes açan ÇINAR BEY dişine göre rakipleri yanında kazanır duyumlarını aldım. Misli kuponlarda tek olarak değerlendirlebilir. Geçtiğimiz hafta galop niyetine bir yarış gören GRAY WOLF, ikinciliklerinin ardından verilen arada iyi hazırlandığını öğrendiğim POWER OFF, bir süredir start almasa da idmanda ve hazır durumda olan ve orta mesafelerde de etkili koşan POWER BY FIRE, yeterli yarış hazırlıklarına sahip SPRING BREAK şanslı isimlerden. Geniş kuponlarda ise FREEDOM FLIGHT, HELLBENT ve HASANEFE mutlaka bulundurulması gereken isimler.

3.Ayak: Uzun mesafeli üç yarışın da da tabeladan düşmeyen ve son startında birincilikle tanışan MEDZAMOR muhafaza ettiği etkili formu ile yine kazanmaya yakın. Tam pist ve mesafesinde BLACK PANTHER bu safkanın en ciddi rakibidir. Bu iki safkanın hata yapması halinde GÜVEN HAN ve DONT LOOK BACK devreye girebilecek isimlerdir.

4.Ayak: Günün dördüncü ayağında bütün sahanın dilinde olan ABRAKADABRA ile YİĞİTOĞLUM birlikte şans vereceğim isimler. Misli kuponlarda bu iki tay yeterli olacaktır. Nişanlı Kız ve Hazardağı ile anneden kardeş olan ve hazır durumda olduğunu öğrendiğim KURTARICI, ahır ekibinin ilk startında kazanmasını bekliyoruz dedikleri TİM BABA başta olmak üzere EYLÜL ZAMANI ve ATEŞBÜKEN daha sonra şans verilmesi gereken isimler.

5.Ayak: Bekleneni veremediği son yarışı ardından verilen arayı çok iyi değerlendirerek tekrar form tuttuğunu öğrendiğim BAYDÖKER müsait grupta sizlere tek önereceğim isimdir. Bu ayağı geniş tutmak isteyenler için araştırmalarımda ve duyumlardan gelen isimleri sıralamamda bulabilirsiniz.

6.Ayak: Kazandığı yarışı ardından muhafaza ettiği güzel formu ile FADİK, idman pistinde formunu koruduğunu öğrendiğim MİRENDA, aradan sonra gördüğü yarışını çok beğendiğim UZUNCUK ÇİÇEĞİ ve çim kum ayırt etmeyen MİSS GÖLCÜK başta olmak üzere ALTIN ZELE ve BANU PRENSES son ayakta önereceğim isimlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × 2 =

Güncel Yorumlar