18 Kasım Diyarbakır Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Diyarbakır 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Cupids Arrow(7), devam ettirdiği formuyla denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. İyi durumu devam eden Latest Novel(5) normale dönen sıkletiyle favorinin ilk rakibi olur. Doğu’da gördüğü yarışlar ile kondisyon toplayan Mühendis(4) bilinen seri stiliyle beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Son startı bir nevi galop niyetine olan James(2) sprinter yapısıyla hata affetmez. Anatolian Storm(6), Çağanhan(3) ve Kozmonot(9) bu zorlu koşuda sırasıyla şans verdiğim diğer safkanlardır.

2.AYAK: Ankara’dan geldikten sonra bu pistteki ilk startında az farkla ikincilik elde eden Arlet(5) son startında ise deyim yerinde ise adeta binici kurbanı oldu. Çok gereksiz yere arkalarda saklanan safkan düzlükte kendi halinde üçüncülük elde etti. Eğer ilgilileri bu yarışı hedef yapmış ise kazanması gerekir.

3.AYAK: Cheat(5) bu aralar formunun zirvesinde, denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Cash To Master(4) yüksek tempoda geçecek koşuda sonlarda mermi gibi gelecek. Canguven(3)’in son startı buranın prova niteliğinde idi, üst sıraları zorlar. King Omer(6) etkili formunu devam ettiriyor. Alaçatı Ağası(1) ve Osmaniye Çocuğu(8) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Her hafta farklı bir ismin kazandığı bu zorlu grupta çok safkana şans verilmeli. Godfather(4) tatminkar formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Emirkerem(11) bir göründü bir kayboldu, takibe devam. Naimoğlu(3) için çok iyi koşacak duyumu var. Mihribankaya(5) geçen yarışında sahanın kurnazlarının teki idi. Eray Baba(12), Oğlum Yusuf(13) ve Hilal Ağa(1) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Üst üste kazanan Domaniç(9) stili rakiplerinden etkilenmez ise yine çıktığı gibi bitirebilir. Kazazede(2) sonlarda yine kuvvetli gelecek. Yükselim(7) istenilen forma ulaştı, dikkat! Bağrıyanık(8) ve Son Viraj(12) ikilisi sürpriz.

6.AYAK: Tümöz Kızı(13) ve Yarışavcısı(4) bu ayak için yeterli gördüğüm ikilidir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 7-5-4-2-6-3-9
2.Ayak: 5 tek ARLET
3.Ayak: 5-4-3-6-1-8
4.Ayak: 4-11-3-5-12-13-1
5.Ayak: 9-2-7-8-12
6.Ayak: 13-4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 + 20 =

Güncel Yorumlar