18 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—-ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Çim pist yarışlarının sentetik piste alındığı bu koşuda pist ve mesafe ayırt etmeyen 5-ERTEMİZ’i ekonomik kuponlarda cazip tek olarak önereceğim. Sentetik pistte çok fazla başarısı olmamasına rağmen bu formu ile 3-AKARNEJAT, bu grup için yeterli formu ile 8-SELKUT, tabelayı tamamladığı son yarışında göz dolduran 9-ÇELİKMAN ile formda 2-ONURLUEFE bu ayağın sağlaması olacaktır.

2.Ayak: Form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden 2-CİĞERDELEN, 1-ATARDAMAR ve FIRTINAKASIM öncelikli isimlerim. Geniş kuponlarda 7-YURTHAN ve ahır ekibinin çok güvendiği 8-KADEŞ ilave edilebilir.

3.Ayak: Bu mesafeye yakın son startını kazanarak özlediği birinciliğe kavuşan 4-ULUDAZ uyumlu pilotu ile bir kez daha fotoyu önde geçebilir. Sorunlarının giderildiğini öğrendiğim 5-JEDI dinçlikle rakiplerini avlayabilir. Sentetik pistte de tatminkar yarışlar koşan 3-TİPİTİP ve grubun istikrarlı kalite ismi 1-MY BILLIONAIRE’de mutlaka kuponlarda bulundurulmalı.

4.Ayak: İlk kez start alacak 2 yaşlı Dişi İngiliz taylarına ait bu koşuda kulağıma gelen isimlerden 2-BLONDE ONE, 8-UNIQUE BELLA, 3-FEARLESS LADY ve 7-ŞEKERPARE kuponlara birlikte yazılmalı.

5.Ayak: Değişen pist koşullarının lehine olduğuna inandığım 1-ARK ROYAL kısalan mesafeye rağmen bu yarışta güçlü rakiplerini geride bırakabilir. Cazip tek olarak sizlere önereceğim.

6.Ayak: Sentetik pist ile tanıştığı son yarışında aynı mesafedeki ikinciliği ile göz dolduran 9-NAKIŞ bugün artan koşu tecrübesi ile bu kez fotoyu önde geçebilir. Risk almak isteyenler için bu safkanda tek seçeneklerinden olabilir. Rakip olarak 4-MUZOBABA, 5-BEŞKAZALI ve 7-BÜYÜKKALE’yi önereceğim.

1.Ayak: 5—-3-8-9-2
2.Ayak: 2-1-5-7-8
3.Ayak: 4-5-3-1
4.Ayak: 2-8-3-7
5.Ayak: 1
6.Ayak: 9-4-5-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =

Güncel Yorumlar