26 Aralık Adana İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini —– ÜCRETSİZ

İsmet Demir 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Geçen haftaki son startında kazanıra girdiği anda önündeki Üçgüzel’in gezinmesi sonucu kazanacağı koşudan ikinci ayrılan Kaizbert temsilcisi Boyacının Aşkı(11), fit durumu ve A.Çelik’in bir kez daha tercih etmesiyle ilk şans verdiğim isimdir. Daha iyi gruptaki son startında tabelaya yakın bitiren Çakırsultan(2) önde boş kalırsa beyaz bayrak ayna yapabilir. Adana pistindeki ilk startında sıkıştırılmayan İlham Perisi(4), artan form ve tecrübesiyle farklı koşacaktır. Hazinem(3) ve Melikenur(8) ikilisi sağlam kuponlara eklenmelidir.

2.AYAK: Önde istediği avansı alması halinde Oğlum Delil(9), yine beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Ankara’dan çok iyi durumda gelen Babaoktay(1) Adana’da muntazam idmanlarla formunu devam ettirdi. Cash To Master(3) geçen sert rakipler yanında tabelaya yakın bitirdi. Pancmahal(2), White Spear(4), Alessandra(6), Ambusher(12) ve Let Me Pass(5) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Lehine görünen sürat yarışında Trilya(2) sert pilotunun idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Her geçen gün iyi duruma gelen Silver Cloud(10), A.Çelik avantajıyla ikinci şans verdiğim isimdir. Sumel Han(5) stili rakiplerine rağmen üst sıraları zorlar. Contender(8), Alberto(3) ve Mavi Çocuk(9) koşuda sürpriz beklediğim isimlerdir.

4.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Pericles(7) önemli sıklet avantajı ve fit durumuyla çok şanslıdır. Koca Hatun(6) tedavisi sonrası noksansız hazırlıklara sahip, dinçlikle birinciliğe ortak olabilir. Adana sezonuna çok iyi bir başlangıç yapan Cat People(2), ümit veren aprantisiyle üst sıraları zorlayacaktır.

5.AYAK: Hazırlık olarak rakiplerinden bir adım önde olan Mamacita(9) isimli tayın Müslüm Çelik idaresinde birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Risk edilerek tek yazılmalıdır.

6.AYAK: Kısa tedavisi sonrası çok iyi hazırlanan Balance(14), dinçlikle ufak kuponlara risk edilebilir. Kuanpo(16) önde kuracağı sert temposuyla çıktığı gibi bitirebilir. Rio La Rio(12), Texas Ranger(8), Cheerilee(9) ve Knidos(11) geniş kuponlara önereceğim taylardır. Bol şanslar dileğiyle…

11-2-4-3-8
9-1-3-2-4-6-12-5
2-10-5-8-3-9
7-6-2
9 tek
14-16-12-8-9-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − eleven =

Güncel Yorumlar