19 Aralık Adana İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini —– ÜCRETSİZ

İsmet Demir 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Tedavisi sonrası katıldığı ikinci yarışında maiden’da gövde gösterisi yaparak kolay kazanma başarısı gösteren Kaizbert temsilcisi Özmeriç Kızı(8) artan form ve tecrübesiyle bu grupta da söz sahibi olmasını beklediğim isimdir.

2.AYAK: Formunda önemli gelişmeler olan Princess Nazom(10) önde kuracağı sert temposuyla çıktığı gibi bitirebilir. Ankara’dan beri takibimde olan Small But Mighty(12) kendisini hazırlayan pilotuyla ikinci şans verdiğim isimdir. İlk startında tatminkar bir dereceyle üçüncülük elde eden Saadet Sultan(11), artan form ve tecrübesiyle üst sıraları zorlar. Burla(3) ve Pluvia(9) ikilisi sürprizde önereceğim safkanlardır.

3.AYAK: Mister Rain(1) gördüğü yarışlar sonrası kondisyon açığını kapattı, sıkletine rağmen ilk şans verdiğim isimdir. Ivor(8) formunun zirvesinde. Shutka(7) yarış kazanıp moral bulmuştu, etkili formuyla yine birincilik mücadelesi verir. Cara Vaggio(3) starttan normal çıkarsa denk rakiplerini avlayabilir, dikkat!

4.AYAK: Bu gruptan çok kalite olan Ceyar(4) gördüğü yarışı sonrası daha iyi duruma geldi. H.Çizik idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Kazandığı yarışı sonrası muntazam idmanda Latif Baba(6) favorinin sert ve ciddi rakibi olur.

5.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Aybet(5), denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Dağdağan(9) kondisyon açığını kapattı, bu startı dahil çıkışa geçebilir. Öktem(1) sonlarda sıkı gelecek. Canbeşircan(4) ve Özkara(8) ikilisi sağlam kuponlara eklenmelidir.

6.AYAK: Son iki startı ölçü olmayan El Sheikh(2) beğenilen hazırlıkları ile ilk şans verdiğim isimdir. Bu yarışına çok iyi hazırlanan Island Rose(7) ve ilk startında beğeni toplayan Lady Sephora(8) ikilisi favorinin rakipleridir. End of Trouble(3) dinçlikle denk rakipler yanında üst sıraları zorlayabilir. Vento Fortuna(14) tatminkar formuyla sürpriz şansı verdiğim isimdir. Bol şanslar dileğiyle..

8
10-12-11-3-9
1-8-7-3
4-6
5-9-1-4-8
2-7-8-3-14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 3 =

Güncel Yorumlar