19 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Bursa 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Son startında makina çıkışı ciddi faul yediği için yarış içerisindeki yerini almakta geciken Prens Göksu ikincilikle yetinmişti. Muntazam idmanlarla formunu devam ettiren yetenekli tayı bu kez m.kaya daha iyi tanıyacağından denk rakiplerine üstünlük sağlayacaktır.

2.AYAK: Fit durumu devam eden yetenekli kısrak Always Lucky(6) uygun kilosuyla ilk şans verdiğim isimdir. Bu kez dişine göre rakipler yanında yarışacak olan Karabayırlı ile İstanbul’dan iddialı getirilen Kingdom Of Fire ikilisi birinciliğin diğer güçlü adayları olur. Bursa çimini çok seven Unkown Love sprinter yapısıyla hata affetmez. Son startını tekrar ederse Heroes günün tatlı sürprizini gerçekleştirebilir.

3.AYAK: Son iki startını gösterişli kazandıktan sonra kısa süre geriye alınan Kaizbert yavrusu Dostbağı dinçlikle ilk şans verdiğim isimdir. İzmir’den çok iyi durumda gelecek olan Mezre ikinci şans verdiğim isimdir. Çok iyi hazırlık dönemi geçiren Kervantay dinçlikle denk rakiplerini avlayabilir. Yine Kaizbert soyundan gelen Eminadam ile kum pistte yatkın Köyağası Demir üst sıraları zorlarlar. Baldiyar ve Muzobaba ikilisi daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Bu kez evinde yarışacak olan Maça Kızı sprinter yapısıyla ilk şans verdiğim isimdir. Iyi durumdaki Glitzy ekürisinin yardımı ile yine birincilik mücadelesi verir. Angel of Love fit durumda ve ekurili. Iyi bir tay olan Vector sağlam kuponlara eklenmeli.

5.AYAK: Yarış kazanıp moral bulan Hasanefe daha da geliştirdiği formuyla çok şanslıdır. Pist ve mesafesinde Obrada sert ve ciddi rakip olur. Tatminkar formu devam eden El Mescalero M.Kaya ile üst sıraları zorlayacaktır.

6.AYAK: Denk rakipler yanında Team Master ilk şans verdiğim isimdir. Startta fazla kalmaz ise Asude Sultan birincilik mücadelesi verir. Maiden yarışını kolay kazanan Coşku uygun kilosuyla üst sıraları zorlar. Kızıl Yağız çok iyi form tuttu. Brave Prince ve Grey Pilot ikilisi daha sonraki ihtimallerdir

1.Ayak: 5 tek
2.Ayak: 6 1 4 5 2
3.Ayak: 4 2 7 6 1 3 5
4.Ayak: 9 8 6 5
5.Ayak: 3 2 4
6.Ayak: 6 2 8 4 3 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 9 =

Güncel Yorumlar