19 Haziran İstanbul Altılı Ganyan Tahmini Ali Saçan—ÜCRETSIZ

Ali Saçan olarak sahanın içerisinden farklı gruplardan aldığım bilgileri harmanlayarak ve eleyerek  altılı ganyan tahmini sunmaktayım. ilk üç atta yazdıklarım sahipleri, ekibi ve at yarışı dersine çalışanlardan kuvvetle kazanır diye bildirdikleridir. Tek veya virgül ile ayırdığım yerlerde sonraki ilk safkanın gelme olasılığı %30 , daha sonra ki ise %10 civarı dır. Şablonumun değerlendirilmesi çok önemlidir. Tek olan atınızı ve kısalttığınız yerden sonraki ayaklarda mutlaka şablonumu değerlendirip bol bol altılı bulun.

ALİ SAÇAN İSTANBUL DUYUMLARI–OYUNUNUZU OYNADIGINIZDA SON DAKİKA İÇİN BAKIN LÜTFEN

1.Ayak 4-10-1-7-3
2.Ayak 9—-8-10-3-7-11-1
3.Ayak 1—-2-6-5
4.Ayak 4-1-5-3
5.Ayak 12-2-9-1-8-5
6.Ayak 7-4-9-6-17-16

1.Ayak 12-2-9-1-8-5
2.Ayak 7-4-9-6-17-16
3.Ayak 4-1—-5-3-8-10
4.Ayak 3-5-1-
5.Ayak 6—–8-14-7-13-15-12-9
6.Ayak 5-14-8-19-3-15-9-7

İstanbul 2.Altılım
1.Ayak: İstanbul’da öğlen saatlerinde başlayan sağanak yağış ara ara şiddetini yitirse de çim pist ağır duruma geldi. Ağırlaşan çim pistte göre hazırladığım altılımda ilk ayak için kazanır duyumlarını aldığım FERHAN’a öncelik vereceğim. Aradan sonra Ankara’da start aldığı son yarışında tabelayı tamamlarken iyi durumda olduğunu gösteren CAMBAZ yatkın olduğu mesafede rakiplerini avlayabilir. Ağırlaşan çim pist lehine olan LONGSTAR, gördüğü yarışında ikinci olurken tüm dikkatleri üzerine çeken INVISIBLE WOMAN, çim kum ayırt etmeyen LION OF BABYLON ve ahır ekibinin iddialı olduğunu öğrendiğim REY daha sonra sırası ile şans vereceğim isimler.

2.Ayak: Her iki pistte start aldığı yarışlarında yetenekli bir isim olduğunu göseren ve verilen arayı çok iyi değerlendirdiğini öğrendiğim MISTER RA, uzun süredir start almasa da düzenli idmanlarında form tuttuğu bilgisini aldığım GERONIMO, sentetik pistte bir yarış gördükten sonra yarış hazırlıklarında dikkat çeken ve ilk kez çıkacağı çim pistte daha etkili olmasını beklediğim TAKE OATH, Torok ile anneden kardeş olan ve ağırlaşan pistin lehine olduğuna inandığım TITANIUM ve güçlü kan hattı ile gözden kaçırılmaması gereken TARA STREET’i bu ayakta ayırt etmeden kuponlarınızda bulundurun derim.

3.Ayak: Verilen aranın ardından start aldığı son yarışında daha sert gruptaki üçüncülüğü ile benden tam not alan GOLD POLAT bu kez artan kondisyonu ve müsait grupta kazanmaya en yakın isimlerden. 3 ay aradan sonra çıktığı çim pistte zorlanmadan kazanan DOĞA KANUNU bugün yine çok formda gireceği bu koşuda favorinin en ciddi rakibidir. Bu iki safkanın kötü koşması ihtimaline karşın TREVI FOUNTAIN, VOLTA, SILK ROAD ve REKOR sırası ile değerlendirilebilecek isimler.

4.Ayak: Form ve şans durumlarını yakın gördüğüm isimlerden MAGNUM OPUS, SECRET LOVER ve JUSTICE FOR ALL bu ayakta kuponlara ayırt edilmeden yazılmalı.

5.Ayak: İlk startı ardından uzun süredir start alamasa da iyi geçirdiği hazırlık döneminin yanı sıra Best Of Ela’nın anne kardeşi olması dolayısıyla gözüme çarpan ilk tay JUGGERNAUT’u tek önereceğim. Olur da safkanın kötü koşması halinde karışacak bu ayak için aldığım duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamamı şablonumda bulabilirsiniz.

6.Ayak: Yarış görüp nefes açan isimlerden orta mesafeleri de iyi koşan ÖZDOĞA, çim pistte de zaman zaman etkili yarışlar koşan BONJOUR EL SAMAWİ, tam kardeşi Diliran’a nasip olmayan çim birinciliğine sahip olan geçen hafta Ankara’da sert gruba rağmen bence iyi bir performans sergileyen GÖKLERİN GÜLÜ, sentetik pistte gördüğü yarışında tabelayı tamamlarken tüm dikkatleri üzerine çeken FERHAL, iyi hazırlandığını öğrendiğim ALOYSHA, sentetik pistteki son yarışında tüm açıklarını kapattığını gösteren SARİDUZ, çim kum ayırt etmeyen ARAYEKYİ ve ISLAH son ayakta yer durumunuza göre sırası ile kuponlarınıza önereceğim isimler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 − two =

Güncel Yorumlar