19 Kasım Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Defneyaprağı(3) hemcinslerinin yanında birinciliğin en güçlü adayı olup, ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. İki yarış gördükten sonra idmanlarında beğenilen Manolya(5), grubun tecrübeli ismi Flying Girl(4) ve son çim startı ölçü olmayan Yavuzum(8) favorinin eksik koşması halinde devreye girebilirler.

2.AYAK: Önde kuracağı sert temposuyla Eren Efendi(1) uygun rakipler yanında beyaz bayrak ayna yapabilir. Formunda önemli gelişmeler olan Ivor(7), favorinin öncelikli rakibi olur. Star Scream(2), Flamboyant(4) ve Gaudi(5) geniş kuponlara önereceğim isimlerdir.

3.AYAK: Son startında hücumda geç kalan King Leo(6) bu kez şansını M.Kaya ile deneyecek olup, fit durumuyla favorimdir. Çok iyi bir kan hattına sahip olan Büyük Kenan(4) moralli gireceği bu sınavında yine çıktığı gibi bitirebilir. Kaizbert temsilcisi olan Yeşildalga(3) ile çok iyi hazırlık dönemi geçiren Baba Kıvırcık(1) diğer şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK: Koşunun yüksek tempolara çıkacak olması lehine görünen Spartacus(2), fit durumuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Lady Tulpar(5) istenilen forma ulaştı. Innovation(4) ve Duello(1) daha sonraki ihtimallerdir.

5.AYAK: Tırnağının ucuna gelen Meyscan(7) önde kuracağı sert temposuyla beyaz bayrak ayna yapacaktır. Günün en sağlam atı olarak tek yazılmalıdır.

6.AYAK: İlk startında Spencer gibi yetenekli bir tayın ardından ikincilik elde eden Melinam(10) kısa tedavisi sonrası çok iyi hazırlık dönemi geçirdi. Lozan’ın tam, Powerman’in anne kardeşi olan nadide kısrak dinçlikle ilk şans verdiğim isimdir. Çok iyi durumu devam eden Topçu Hanım(2) ve Pixy(3) ikilisi rakipleridir. Tatminkar formuyla Silent Wave(7) sürpriz yapabilir. Bol şanslar dileğiyle…

1.Ayak: 3-5-4-8
2.Ayak: 1-7-2-4-5
3.Ayak: 6-4-3-1
4.Ayak: 2-5-4-1
5.Ayak: 7 tek MEYSCAN
6.Ayak: 10-2-3-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seven + 12 =

Güncel Yorumlar