20 Aralık Adana Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Adana 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Aynı pist ve mesafedeki yakın ara ikinciliğinde çok iyi durumda olduğunu gösteren 4-YEŞİLKALE bugün sahadan da geçilmez geldi. Risk almak isteyenler ilk ayakta bu ismi tek yazıp geçebilirler. Geniş oynamak isteyenler ise son haftaların formda ismi mesafe ayırt etmeyen 7-CANSEKLAVİ, özlediği birinciliğe kavuşan formda 2-FAHRENHEİT ve 10-BARUT ilave edilmesi gereken isimler.

2.Ayak: Fit durumdaki 2-AFRA TAFRA, 1-BEDESTAN, 5-MAKAKVI ve kazandığı yarışı ardından koruduğu güzel formu ile 6-ÖZDEMİR BEY başta olmak üzere 8-FREEDOK FLIGHT ise duyumdan gelen isim günün ikinci ayağında.

3.Ayak: Gücünü ve kalitesini ispatlayan 6-LADY VENÜS uyumlu pilotu ile yine fotoyu önde geçmeye aday bir isim. Sığınacak limandan birisi olan bu tayın en ciddi rakibi 7-SUDOKU. Bu ayakta cazip at arayanlar ise 1-GREY KURT ve 3-NARTIN KILICI yazıp beklemeye başlayabilirler.

4.Ayak: Maiden 2 yaşlı İngilizlere ait bölünenin bu ayağında 6-KINGS IMPACT artan formu ile kazanmaya en yakın isim olarak göze çarpıyor, dolasıyla banko olarak önereceğim isimdir.

5.Ayak: Denk güçte safkanların bir araya geldiği bu koşuda ise sırası ile 4-KALAGAY, 3-HEDEFİGÖR, 1-ALİBĞ, 6-YENERSULTAN ve 5-ÖZOYUNCU şans vereceğim isimler,

6.Ayak: Sürpriz duyumlar aldığım son koşu için yaptığım araştırmaları da birleştirerek oluşturduğum sıralamamı şablonumda sizlerle paylaşıyorum.

1.Ayak: 4—-7-2-10
2.Ayak: 2-1-5-6-8
3.Ayak: 6—7—-1-3
4.Ayak: 6
5.Ayak: 4-3-1-6-5
6.Ayak: 6-2-9-1-3-11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + seven =

Güncel Yorumlar