20 Aralık İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Son startını bu pist ve mesafede kazanırken daha iyi rakiplerini geride bırakan Sinoplu Merve(2), sıkletinden olumsuz yönde etkilenmez ise birinciliğin en güçlü adayı olur. Son startında hipodromda canlı izlediğim Altın Suyu(9) harika bir performans sergilemişti, favorinin sert ve ciddi rakibi olur. Kaizbert temsilcisi Öncüpınar(1) sıkletine rağmen beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Bir önceki startı bu rakipler için yeterli görünen Yahyabey Gülü(7) uygun kilosuyla hata bekler. Demiryıldız(8) ve Sanay(3) ikilisi sürpriz.

2.AYAK: A.Çelik tercihiyle Piccolo(9) ilk şans verdiğim isimdir. Akuma(1) için geçen startında çok iyi tay deniliyordu, sentetik pistte bir solukta bitirebilir. Anck Sunamum(2) grubun tecrübeli ismi, tatminkar formuyla üst sıraları zorlar. Miss Akasya(6), Queen Star(10) ve Canan Hanım(4) daha sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Hafta içindeki yarışında bu koşunun provasını yapan Mirahor(8), geliştirdiği nefesiyle ilk şans verdiğim isimdir. Yaşama Sevinci(3) usta ellerde özenle hazırlandı. Journalist(2) Bursa’dan hazır geliyor. Lord of Time(6) fit durumda ve Halis Karataş avantajına sahip. Zaldır(7) sevdiği tempo yarışında sürprizi gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Sentetik pist performansı çok iyi olan yetenekli kısrak Legend of Love(2) süper formuyla bu rakiplerine de üstünlük sağlayacaktır. Riske girip tek olarak öneriyorum.

5.AYAK: Uyumlu aprantisiyle tekrar buluşan The Best Defne(11) sıklet avantajıyla ilk şans verdiğim isimdir. Peaky Blinders(6)’ın son kocaeli pistindeki yarışı kesinlikle ölçü alınmamalı. Tedavisi sonrası çok iyi hazırlanan Day Dream(3) dinçlikle üst sıraları zorlar. Rosso(7) ve Sea of Wonders(8) ikilisi sürpriz.

6.AYAK: Kısa ara sonrası yarışlar görerek kondisyon açığını kapatan Bana Müsade(9), stili rakiplerine rağmen sıklet avantajıyla çok iddialı olur. Arapoviç(5) bu aralar çok iyi duruma geldi. Elife Anne(7) sonlarda sıkı gelecek ve yarışın gidiş hattı lehine görünüyor. Bol şanslar dileğiyle…..

1.Ayak: 2-9-1-7-8-3
2.Ayak: 9-1-2-6-10-4
3.Ayak: 8-3-2-6-7
4.Ayak: 2 tek LEGEND OF LOVE
5.Ayak: 11-6-3-7-8
6.Ayak: 9-5-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two × 3 =

Güncel Yorumlar