20 Ekim Ankara İsmet Demir Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in Ankara 2.Altılı Ganyan tahminler

1.AYAK: Oldukça süratli isimlerin bir araya geldiği bu koşuda sonlarda sıkı sprint atacak olan Özoyuncu(1)’nun fit durumuyla birinciliğe uzanmasını bekliyorum.

2.AYAK: Her geçen gün iyi duruma gelen Büyükkale(3) çok iyi hazırlıkları ve bu gün takacağı dilbağı takısıyla birinciliğin en güçlü adayı olup ufak ve ekonomik kuponlara risk edilebilir. Son startında sert rakiplerinden etkilenen Kaizbert temsilcisi Medusa(10) seri stiliyle ekürilerin tek ve ciddi rakibi olur.

3.AYAK: Hayatının en iyi durumunda olan Expectancy(2) pist ve mesafesinde ilk şans verdiğim isimdir. Yarış kazanıp moral bulan Abjarkız(8), sert pilotuyla ikinci şans verdiğim isimdir. Son startı bir nevi galop niyetine olan Şahin Han(7) ile sonlarda sıkı gelecek olan Atıcı Bey(1) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: A.Çelik ile 4’de 2 yapan yani %50 kazanma oranına sahip Döver(1) sıkletine rağmen beyaz bayrak ayna yapabilir. Son startına anlam veremediğim Canım Çidem(5) ile toparlanan Temizkaan(8) ikilisi birinciliğe ortak olabilirler. Takip atım Gazınç(4) beklenen patlamayı gerçekleştirebilir. İyi durumu ve Kocakaya avantajıyla Caize(2) daha sonraki ihtimaldir.

5.AYAK: Son koşularına oranla denk rakiplerinin yanında Koca Alp(1) ilk şans verdiğim isimdir. Grey Kurt(2) önde istediği avansı alması halinde beyaz bayrak ayna yapabilir. Hüsrevhan(4) kilo kiloya farklı koşacak. Final Song(3) ilk startında kumaşını belli etti. Yetenekli bir tay olan Think Positive(6) artan form ve tecrübesiyle daha sonraki ihtimaldir.

6.AYAK: Memocandır(4) tatminkar formuyla denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Mavikalp(9) grubun tecrübeli ismi, yine üst sıraları zorlar. Kısa süre ara veren Kaizbert temsilcisi Bahçe(1), dinçlikle etkili olabilir. Saçansoy(11), Zorkale(13) ve Göktekinkızı(7) daha sonraki ihtimallerdir.

1.Ayak: 1 tek ÖZOYUNCU
2.Ayak: 3-10
3.Ayak: 2-8-7-1
4.Ayak: 1-5-8-4-2
5.Ayak: 1-2-4-3-6
6.Ayak: 4-9-1-11-13-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + 6 =

Güncel Yorumlar