20 Ekim Kocaeli Osman Yılmaz Altılı Ganyan Tahmini—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Kocaeli Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Maiden 2 yaşlı dişi İngiliz taylarına ait ikinci altılının ilk ayağında İstanbul çim pistteki iki başarılı yarışı ardından getirildiği Kocaeli kaba kumunda orijin olarak yatkın olduğu bu pistte 11-SILVER ORBIT’i ekonomik kuponlar için cazip tek olarak önereceğim. Her iki pistte birer yarış görüp özellikle kaba kuma ilk kez çıktığı son yarışında beğenimi kazanan 4-DRAGON PEARL, ilk startında üçüncü olurken dikkatleri üzerine çeken 9-POCO POCO, kısa bir süre geri alınsa da iyi hazırlandığını öğrendiğim 8-PLUVIA ile ilk startında beklentilerin altında kalsa da bu kez artan koşu tecrübesi ve deneyimli pilotu ile 10-ROSEMOON bu ayakta daha sonra sırası ile şans vereceğim taylar.

2.Ayak: Tam mesafesinde 2-GÖNÜL AVCISI, formunun zirvesindeki 7-HARİKULADE ve özlediği birinciliğe kavuşan formda 3-ZORMÜZEYYEN bu ayakta öncelik vereceğim isimler. Bu ayağı geniş tutmak isteyenler fit durumdaki 4-SÜSLÜ HANIM ile sürprizciler için 6-SİGNORA ve 9-CİĞERPARE önereceğim isimler.

3.Ayak: Form ve şans durumlarını eşit gördüğüm isimlerin bir araya geldiği günün üçüncü ayağında 4-HODOR, 2-KING MAGE, 8-PLOVDIV, 5-SPRING BREAK öne çıkan isimler.

4.Ayak: Son startında bekleneni veremese de devam eden etkili formu ile yatkın olduğu pist ve mesafede kendisini iyi tanıyan binicisi ile 3-SUVLA POINT, son yarışında gücü nispetinde etkili koşan bu kez daha uygun grupta 1-CALLIENTE ikilisi yeterli olacaktır.

5.Ayak: Kocaeli kaba kumunda start aldığı üç yarışından da boş çıkmayan 5-THE LAST LION, ikinciliklerinin ardından koruduğu etkili formu ile 2-ALİÇO ve yine tam mesafesinde adeta bütünleştiği binicisi ile 1-KAR TANESİ kuponlara birlikte yazılması gereken isimlerdir.

6.Ayak: Bölünen Maiden’in son ayağında ise öne çıkan tek isim Ankara kum pistindeki hayatının ilk startındaki ikinciliğinde tüm dikkatleri üzerine çeken 4-END OF TROUBLE artan koşu tecrübesi ile Maiden veda edebilir. Günün banko ismi olarak önereceğim.

1.Ayak: 4-2-3
2.Ayak: 9-8-5-2-1
3.Ayak: 1 Peköz
4.Ayak: 3-2
5.Ayak: 11—-4-9-8-10
6.Ayak: 2-7-3—-4-6-9

1.Ayak: 11—-4-9-8-10
2.Ayak: 2-7-3—-4-6-9
3.Ayak: 4-2-8-5
4.Ayak: 3-1
5.Ayak: 5-2-1
6.Ayak: 4 End Of Trouble

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × 2 =

Güncel Yorumlar