20 Kasım Bursa Altılı Ganyan Tahmini Osman Yılmaz—ÜCRETSIZ

Osman Yılmaz’ın Bursa Altılı Ganyan tahminleri

1.Ayak: Son haftalardaki yükselen formu ile lehine pist ve mesafede uyumlu pilotu ile ÇAĞIRAN, son yarışına oranla bugün adeta boş kilo ile koşacak fit durumdaki FRENKLİ ATEŞİ, mesafede bu rakipleri arasında en iyi derecenin sahibi formunun zirvesindeki BABAMEDET, mesafe ayırt etmeyen iyi durumdaki PEKÖZ, ağır kilodan etkilenmezse koruduğu etkili formu ile AŞIKBEY ilk ayakta kuponlara birlikte yazılmalı.

2.Ayak: Bu kez hem cinseliri yanında ONLY FOR LOVE’a önceliği vereceğim. Ahır ekibinin son yarışında nihayet şeytanın bacağını kırdık pistin kum olmasının önemi yok yine kazanırız dedikleri NİLGÜN SULTAN’ı bu safkana yakın rakip olarak görüyorum. Tatminkar formu ile MELİNA HANIM, grubun istikrarlı isimlerinden MISS TONYA ve bu grupta tabelanın üst sıralarına adını yazdırması beklenen MODALIGÜÇLÜBEY daha sonra sırası ile şans verilmesi gereken isimler.

3.Ayak: Kaba kuma çıktığı günden beri tabeladan düşmediği Kocaeli yarışlarında gücünü ortaya koyan TOPUKLU EFEM ve birincilikle tanıştığı son yarışında sermayeli bir şekilde fotoya uzanırken bir sonraki koşusunda da adından söz ettireceğini gösteren ALTINKURUŞ bu ayakta yeterli olacaktır.

4.Ayak: Ters kaba kuma çıktığı ilk startı ardından her yarışında üstüne koyar formunu geliştiren ve adeta sınıf atlayan FINISH HIM için Sinan abi de bu grubu kolay geçeriz diyor.

5.Ayak: Formda ekürelerin birinci at çıkacağı bu ayakta seri birincilikleriyle formunu zirvesinde olduğunu gösteren EMİRSOY ile kaba kumda orta mesafelerin başarılı isimlerinden formda KADHAN en ufak hatayı affetmeyecek isimlerdir.

6.Ayak: Günün son ayağı sürprize açık Maiden bir koşu. Aldığım duyumlardan yola çıkarak oluşturduğum sıralamam FATHER PEARL, CALM SEA, BAY ARTU, HALO DAYI, FAHAD LION ve KREM JANTİ şeklinde.

1.Ayak: 7,8,3,4,1
2.Ayak: 2,4,3,5,8
3.Ayak: 4,8
4.Ayak: 2
5.Ayak: 2,5,7
6.Ayak: 5,2,1,6,4,8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − twelve =

Güncel Yorumlar