20 Kasım İstanbul Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir’in—-ÜCRETSIZ

İsmet Demir’in İstanbul Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Ankara’dan çok iyi durumda gelecek olan Sönmezbey(4) sevdiği tempo yarışında yine birincilik mücadelesi verir. Her geçen gün iyi duruma gelen Titanium(7) sıklet avantajıyla favori kadar iddialı olur. Formunda önemli gelişmeler olan River Life(6) bu startı dahil takibe alınmalı. Kısa süre tedavi edilen Gypsy Girl(5) ile Bursa’dan hazır gelecek olan Team Master(3) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Karakaplı(3)’nın kazanma zamanı geldi, H.Çizik idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Sürekli iyi duruma gelen Irmak(8) ile Kral Abuzer(5) ikilisi rakipleridir.

3.AYAK: Formunda önemli gelişmeler olan Folgore(8) eküri avantajıyla ilk şans verdiğim isimdir. Fit duruma gelen Kingdom of Fire(4) denk grupta yine birincilik mücadelesi verir. Pist ağır olursa yada sentetiği alınırsa şansı çok artacak olan Etyopyalı(1) üst sıraları zorlar. Filandoz(2) tatminkar formuyla kollanmalı. Mi Victoria(9) ve Elika(7) daha sonraki ihtimallerdir.

4.AYAK: Son koşularına oranla uygun rakipler yanında Tatavla(2) H.Karataş idaresinde birinciliğin en güçlü adayı olup, ufak kuponlara risk edilebilir. Bursa’dan çok hazır gelecek olan Kaizbert temsilcisi İşinibilir(7), kilo avantajıyla ikinci şans verdiğim isimdir. Pazar günkü yarışında binici kurbanı olan Laz Oğlum(6) güzel formuyla hata affetmeyecektir.

5.AYAK: Ankara pistindeki son startını adeta gövde gösterisi yaparak kazanma başarısı gösteren Malones(3) süper formuyla bu grupta da kazanmasını beklediğim isimdir. Günün en sağlam atı olarak tek yazılmalıdır.

6.AYAK: Grubun en iyi performansına sahip ismi Karbatur(5), tatminkar formuyla ilk şans verdiğim isimdir. Önde kuracağı sert temposuyla Atik Yıldız(1) çıktığı gibi bitirebilir. Tedavisi sonrası yarış gören Berkercan(2) bu kez farklı koşacak. Camuzdevranı(3), Özgürkafkas(6) ve Tekinzade(7) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 4-7-6-5-3
2.Ayak: 3-8-5
3.Ayak: 8-4-1-2-9-7
4.Ayak: 2-7-6
5.Ayak: 3 tek MALONES
6.Ayak: 5-1-2-3-6-7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 − five =

Güncel Yorumlar