21 Aralık Bursa Altılı Ganyan Tahmini İsmet Demir——ÜCRETSİZ

İsmet Demir’in Bursa 2.Altılı Ganyan tahminleri

1.AYAK: Bu kez uygun sıklet ile yarışacak olan El Mescalero(8) denk rakipler yanında ilk şans verdiğim isimdir. Yarış kazanıp moral bulan Gaudi(7) devam ettirdiği formuyla yine birincilik mücadelesi verir. Wind Power(9) tatminkar formunu koruyor ve son startına oranla 6.5 kilo azalan sıkletiyle yarışacak. Aliço(1) ve Niğde Beyi(5) daha sonraki ihtimallerdir.

2.AYAK: Dumrul(2) geçen yarışını dereceli ve kolay kazandı, stili rakiplerine rağmen bir kez daha beyaz bayrak ayna yapabilir. Eymenağa(4) her geçen gün iyi duruma geliyor. Barlıkefe(1) aprantisi tarafından iyi idare edilmesi halinde söz sahibi olabilir. Yakacan(6) iyi hazırlıklara ve eküri avantajına sahip. Çağlayanşelale(3) geçen hafta galop niyetine yarış gördü. Çarık Ağası(10)’nın son startı kesinlikle ölçü değil. Asil Yumruk(7), Erdoğdu(8) ve İbişoğlu(9) yazılarak bu ayak rahat seyredilmelidir.

3.AYAK: Sorunları halledilen Proof Striker(5) yarış kazanıp moral bulmuştu ve bu mesafede de etkili koşacak. Seri safkan Drummer(6) rakip gördüğüm tek isimdir.

4.AYAK: Kurtel Ekürisi’nden satın alındıktan sonra adeta sınıf atlayan Catch The Rhyhtm(3) süper formuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Son startında ağır sıkletinden dolayı potada ikinci kalan Unknown Love(8) sonlarda yapacağı kuvvetli ataklarıyla favorinin tek ve ciddi rakibi olur.

5.AYAK: Golden Glitter(4)’ı kazanana kadar peşini bırakmayacağım, uygun grupta ilk şansı veriyorum. Maden Dumanı(7) grubun tecrübeli ve formda ismi. Hellora(5) ve Tsubasa(8) ikilisi sağlam kuponlara ilave edilmelidir.

6.AYAK: Son startında dikkatime takılan ve bugün için AGF tablosunda bomba çıkan Gray River(10) ilk şans verdiğim isimdir. İstanbul pistinde çok iyi hazırlandığını öğrendiğim ve ahır ekibinin geçilmez gözüyle baktığı Dr Miracle(5) ikinci şans verdiğim isimdir. Kondisyon açığını kapatan Impasabble King(7) T.Yıldız idaresinde farklı koşacaktır. Zabunhan(2), Scrapper Girl(9), Peggy Bundy(1) ve Red Real(12) daha sonraki ihtimallerdir. Bol şanslar dileğiyle….

1.Ayak: 8-7-9-1-5
2.Ayak: 2-4-1-6-3-10-7-8-9
3.Ayak: 5-6
4.Ayak: 3 tek
5.Ayak: 4-7-5-8
6.Ayak: 10-5-7-2-9-1-12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + 3 =

Güncel Yorumlar